6260 medya düzenleme???????


Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

asilhan

Üye
    Konu Sahibi
:artist: arkadaşlar 6630 bilindiği üzre medya başlığı altında bir dosya var ve içerisinde slayt yapma klip yapmaya yaranyan bir kaç program var. acaba 6260 ve benzeri telefonlara uygulama eklenerek bu tür bi uygulama olurmu?


arkadaşlar 13 kişi görüntüleme 0 cevap nerde 6260 cılar :( :wacko:
 
76107610

76107610

Üye
:):):):)
sanırım 6260 kalmamış.kusura bkma bende yardımcı olamıorum..:):):):):):)
 
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Benzer KonularMaxiCep.com internet sitesi 5651 Sayılı Kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında Yer Sağlayıcı olarak faaliyet göstermektedir. İçerikler, ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır.

MaxiCep.com; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir.

MaxiCep.com’in yer sağladığı içeriğin 5651 Sayılı Kanun’un 8 ila 9. maddelerine aykırı şekilde; kişilik haklarınızı ihlal ettiğini ya da hukuka aykırı olduğunu düşünüyorsanız Buradan yada [email protected] mail adresine e-mail göndererek iletişime geçerek bildirebilirsiniz.

Bildirimleriniz dikkatle ve özenle incelenmekte olup kişilik haklarınızın ihlali ya da hukuka aykırılığın tespiti halinde mevzuat kapsamında en kısa sürede işlem yaparak bilgi vereceğiz.
Üst Alt