6260 da mesajlarda telefon hafızasını açamama soru

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

zaqwsxcde

Üye
    Konu Sahibi
6260 da mesajlarda telefon hafızasını açamama soru
S60_patch_for_store_messages_in_mmc programını yukledim ve telefon hafızasını hafıza kartına çevirdim..programı kurduktan sonra bi kere çalıştırdım ve telefon hafızası değişti..yalnız şimdi telefon hafızasındaki mesajlarımı açamıyorum..yani tekrar telefon hafızasına dönmek istiyorum ama olmuyor.programı kaldırdım hala mesajlar hafıza kartında..nasıl telefon hafızasına tekrar dönebilirim?

Shadowman07

Shadowman07

Üye
bence tek çare format ondada zaten mesajlar silinir..

msw

msw

Üye
Originally posted by zaqwsxcde@Sep 22 2005, 11:03 AM
S60_patch_for_store_messages_in_mmc programını yukledim ve telefon hafızasını hafıza kartına çevirdim..programı kurduktan sonra bi kere çalıştırdım ve telefon hafızası değişti..yalnız şimdi telefon hafızasındaki mesajlarımı açamıyorum..yani tekrar telefon hafızasına dönmek istiyorum ama olmuyor.programı kaldırdım hala mesajlar hafıza kartında..nasıl telefon hafızasına tekrar dönebilirim?
[post=173658]Quoted post[/post]​
Kartı çıkar...telefonu yeniden başlat hafıza tekrar telefona dönecektir...tekrar hafıza kartına çevirmek için...programı birkere çalıştırman yeterli....

van_hoijdonk

van_hoijdonk

Emekli Yönetici
msw açıklamış ayrıca herşeye format demeyelim lütfen.. :nono:

_GiTaRisT_

Üye
ya evet bilgisayarda da böyle düyorlar..aha bunun tek çaresi format ;)

hoijdonk haklı format en son çaredir..

zaqwsxcde

Üye
    Konu Sahibi
yardım için teşekkür ederim düzeldi..birde kapağı çevirdiğimizde kmara otomatik açılıyor..bunu engellemenin bir yolu varmıdır acaba?menüye girip uzun süreli çekim programından video çekmek istiyorum kapağı cevirdiğimde kamera açılıyor hemen..veya bir foto çekim programıyla resim çekmek istiyorum kapağı çevirdiğimde kamera açılıyor otomatik..bunu engellemek için ne yapabilirz?

van_hoijdonk

van_hoijdonk

Emekli Yönetici
Onu engellemenin hiçbir yolu yok işte.. :vur:

Gokhan43

Gokhan43

Üye
6260'da bir de sanırım kamera sesi kapanmıyordu. :vur:

Ama tam emin değilim ;)

van_hoijdonk

van_hoijdonk

Emekli Yönetici
Evet kamera seside kapanmıyor.. :vur:

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt