6230i

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

erolahmet

Üye
    Konu Sahibi
6230i
selam arkadaslar 6230i aldım. acaba benim tel sybianlı mı yardımcı olun lütfennnn....

RockFord Fosgate

Üye
malesef deıl yanı program tema vs yukleyemezsın ama s40 oyunları yukleyebılırsın!!!dosyalar bolumunde mevcut!!

Gokhan43

Gokhan43

Üye
Öncelikle hayırlı olsun.

6230i , Seri40 tabanlıdır. Yani Java™ sistemi vardır.En kısası Symbian değildir.

white

Üye
Çok güzel telefon ufakta.s40 a gir onun için her tür program bulabilirsin

34tk34

Üye
Program bullabilirsin ama buduğun programlar fazla bir işe yaramaz.En fazla MSN 'ye girer yada chat yaparsın.. Ama 3-4 aya kadar GPRS'si bozuluyor... Örneğin benimki bozuldu ve Bağlantı Yok mesajı veriyor...

Bu konu ile ilgili bilgisi olanlar lütfen cevap yazsın çünkü 1 aydır GPRS çalışmıyor...

mdogrul

Üye
sym yok telfonda fakat tema özelliği var java uygulamalarını ve oyunlarını yükleyebilirsin ama bi yere kadar. İyi bir telefon ama eksikleri de çok fazla

ahmetuluer

Üye
tema yükleyebilirsin dostum

ibrasoft

Üye
<div class='quotetop'>(RockFord Fosgate &#064; Dec 20 2005, 09&#58;47 PM) [post=232012]Quoted post[/post]</div><div class='quotemain'>
malesef deıl yanı program tema vs yukleyemezsın ama s40 oyunları yukleyebılırsın&#33;&#33;&#33;dosyalar bolumunde mevcut&#33;&#33;
[/b][/quote]

6230i de tema yüklenebilir. sadece s60 oyunları we programlarını kullanamaz.s40 destekli jawa program we oyun ayrıca temada yükleyebilir.

ilyas71

Üye
Ekran çözünürlü&#287;ü süper ama symbian i&#351;letim sistemi de olsayd&#305; kusursuz bi telefon olabilirdi.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt