6230i 'ye program & oyun atmak Ön İzlemeli....

Sponsorlu Bağlantılar

Sc@rFaCe

Sc@rFaCe

Üye
    Konu Sahibi
6230i 'ye program & oyun atmak Ön İzlemeli....
Arkadaşlar Uzun Zamandır 6230 ve 6230i ye Oyun Program Atmak Nasıl Oluyor Diye Cok Sorular Oluyor Burda Sizlere Bunu Resimli Bir Şekilde Anlatmaya Çalısacagım Umarım İşinize Yarar....

Nokia pc suite programını : İndirin(eger pc'nizde yoksa)

Yada kutu içerisinden çıkan cd'den kur daha sonra bluetooth veya usb kablo ile veya ird cihazı ile telefonla bağlantını kur pc suite menüsünden uygulama yükle bölümünden dosyayı telefonuna yükle....

Acılan İlk Sayfada Hayır Olan Yeri İşaretleyip Devam edeceksiniz.....

Kolay Gelsin.....

• Beğen
Tepkiler: Türk Mavisi, Arasmar, ademey ve 18 diğerleri

Exalans

Exalans

Üye
evet dostum pc suit olmadan zor oluyor ama mbbrowser gibi alternatif programlarda mevcut

uruk_birisi

Üye
ben o programı indiremedim yardımcı olurmusunuz

braque

Üye
Arkadaşlar Uzun Zamandır 6230 ve 6230i ye Oyun Program Atmak Nasıl Oluyor Diye Cok Sorular Oluyor Burda Sizlere Bunu Resimli Bir Şekilde Anlatmaya Çalısacagım Umarım İşinize Yarar....

Nokia pc suite programını : İndirin(eger pc'nizde yoksa)

Yada kutu içerisinden çıkan cd'den kur daha sonra bluetooth veya usb kablo ile veya ird cihazı ile telefonla bağlantını kur pc suite menüsünden uygulama yükle bölümünden dosyayı telefonuna yükle....

Acılan İlk Sayfada Hayır Olan Yeri İşaretleyip Devam edeceksiniz.....

Kolay Gelsin.....

arkadaşım sen pc suite kullanarak bluetooth ile baglantı kurmussun ama ben bir türlü baglantı kuramadım yardımcı olurmusun?:(:(:(:sos:sos:sos

Ozan

Ozan

Admin
Sorununuzu daha açık izah ederseniz yardımcı oluruz
Öncelikle şöyle söyleyeyim, bluetooth ile veri aktarımı yapabiliyor musunuz normalde ? Yani bilgisayarınızdaki bluetooth - telefon arasında iletisim sağlayabiliyor mu eğer sağlayamıyorsa probleminiz zaten o, ayrı bir konu. Eğer bluetooth baglantıda sorun yoksa pc suite nin son sürümünü deneyim 6.84. Üst konu olarak mevcut link

braque

Üye
bluetooth bluesoeil programı ile çalışıyor ama müzik resim falan yollayabiliyorum oyun yükleyemiyorum pc suite in son sürümü yuklenmiyor demiştim öbür konuda pc suite 6.81 yükledim ama telefon tanınamadı diyor

braque

Üye
o programın 3.1 ini kullanıyorum onda olmadı bide bunu deneyim

Ozan

Ozan

Admin
PC Suite in saatin orada bir simgesi oluyor diye hatırlıyorum oradan bluetooth baglantı noktası olarak seçiyor musunuz ? Çok ilginç

ARDAALP

Üye
Site Daha Zamanlarda Daha Güzel Olacağin A Eminim(ama Temalar Süüüper)

alimsrl

Üye
8800 var ama telefona jar oyun attığım zaman attığım zaman desteklenmeyen içerik diyo yardım edebilecek birileri var mı?

Ozan

Ozan

Admin
Site Daha Zamanlarda Daha Güzel Olacağin A Eminim(ama Temalar Süüüper)
Tesekkurler ama eskiye dönüş diyelim yavas yavas.

8800 var ama telefona jar oyun attığım zaman attığım zaman desteklenmeyen içerik diyo yardım edebilecek birileri var mı?
Zip yada rar dosya atıyor olabilirsiniz, jar dosyası oldugundan emin olun. Emin olmak için bilgisayarda winrar varsa ve dosyaya çift tıkladıgında içinde direk karşınıza çok sayıda degisik isimde dosya geliyorsa dosya jar dır, yoksa önce dosyayı "extract" yani klasöre çıkartmanız gerek onun içinden çıkanı göndermeniz gerek destekleyecektir. :oke:

braque

Üye
seçiyorum ama olmuyor ordan seciyorum zaten

Ozan

Ozan

Admin
Kablosu varsa birde kablo ile bağlamayı denediniz mi

braque

Üye
kablosu yok 6230i paketinin içinde kablo cıkıyomu? benimkinde cıkmadı

bbuurraaqq

Üye
bende 6230i kullanıorum ama olmuo bendede bluetooth ile görmüo program:(:(topluca bi sorun var programda yada bisim bilmedimis bişeler var:S:S

Ozan

Ozan

Admin
Kablo ile de gösterebilen yoksa genel bir sorundur belki pc suite ile ama sanmıyorum atladıgınız yerler var diye düşünüyorum bluetooth hala kıl bir sistem çünkü eşleştirme yada karsılıklı veri akısı izinlerinde sorun da oluyor genelde yani telefonunuzdan bluetooth menüsünde cihaz ekle seçenegi ile bilgisyarınızı eşleştirin ( sifre soracak karsılıklı bu sifreyi girin ) daha sonra aynı islemi pc nizdeki bluetooth yazılımı ile yapın, cihaz ara ile telefonunuzu buldurun eşleştirme işlemini yine sifre ile yapın daha sonra pc suite yi calistin ve baglantı ayarlarında bluetooth seçin bence olmaması için bir neden yok zira nokia kendi sitesinde 6230i modeli için pc suite 6.84 sürümünü tanımlamış ..

Nokia PC Suite 6.84 / Son Sürüm / Tüm Nokia Telefonlar

baharss

Üye
bende kaplo yok nasıl yapabilirim yardımcı olursanız sevinirim:)

gunayburak

Üye
Teşekkür ederim ii paylaşım

Üst Alt