6230i similasyon programı

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

furas

Üye
    Konu Sahibi
6230i similasyon programı
sitesine üye olduktan sonra Nokia_S40_DP20_SDK_6230i_1_0 isimli bir dosya indirdim. 6230i 'nin simülasyonu var çok güzel bir programa benziyor. ekranda cep telefonunun şekli çıkıyor ve cep telefonunuzu bilgisayardan kontrol edebiliyorsunuz. cep telefonu ile bağlantıyı bluetood ile gerçekleştirmek istedim. ama bağlantı ayarlarını yapamadım. bu program hakkında bilgi sahibi olan varsa yardımcı olursa sevinirim.

ayrıca bu sitede nds_jme_v3_0 diye bir dosya var bu program ile nokia cep telefonları için java uygulamaları tasarlayabiliyorsunuz bu programın kullanımı ve örnek uygulamları nereden bulabiliriz.

Gokhan43

Gokhan43

Üye
İlk defa duyuyorum. :(

furas

Üye
    Konu Sahibi
programı çözdüm cep telefonunuzdaki ve karınızdaki theme, grafik, zil sesleri, resimleri ve videoları hardiskteki programın altındaki klasöre kaydediyorsunuz. böylece telefonunuzdaki tüm dosyaları açıp bilgisayarda simülasyon edebiliyorsunuz. ayrıca vermiş olduğum diğer program ile java programları tasarlayıp önce bu simülasyon programı ile deneyip sonra jar ve jad dosyalarına dönüştürüp cep telefonunuza atabiliyorsunuz.

tutas_tee

tutas_tee

Üye
Kardeş Sana Zahmet Programi Verebilirmisin Verdiğin Adrese Girdim Ama Programi Bulamadim...

ChavRash

ChavRash

Emekli Yönetici
Forum Nokia sitesinin arama özelliği vardır herhalde?

hacked_bysamet

hacked_bysamet

Üye
bende ilk defa duydumD:D:D:D:D

benonmatrix

Üye
bence güzel bir programa benziyor :sn:

Ant3pLi

Ant3pLi

Üye
abi siteye Giremiyoruz üyeLigimi kabuL etmiyorLar :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt