6230i Gprs Sorunu


34tk34

Üye
    Konu Sahibi
6230i'min bir aydır GPRSsi çalışmıyor...Lürfen yardımcı olun. Bunun bir çözümü varmı bilmiyorum...
 
ChavRash

ChavRash

Emekli Yönetici
GPRS ayarları tamsa sorun olmaması lazım. Ayarlar tam değil mi?
 

34tk34

Üye
    Konu Sahibi
Ayarlar tam fakat herseferinde önce bağlanıyor yazıyor 1-2 saniye sonra bağlantı yok yazıyor...
 

kemalwebnet

Üye
Turkcell se wap 6230i yaz 2222 ye gönder. Daha sonra internet yaz 2222 ye gönder gelen ayarları kaydet sorun kalmıycak sanıyorum...
 
BurakTura

BurakTura

Üye
ya saolda olmuo yyaa oofffffff :@
 
maxibrk

maxibrk

Üye
uygulama için kullacaksan elle ayar oluştur ark.
 
RBaRuT

RBaRuT

Üye
el ile ayarınasıl yapacam
 
MaxiCep.com internet sitesi 5651 Sayılı Kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında BTK kurumu tarafından onaylı Yer Sağlayıcı olarak faaliyet göstermektedir. İçerikler, ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır.

MaxiCep.com; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir.

MaxiCep.com’un yer sağladığı içeriğin 5651 Sayılı Kanun’un 8 ila 9. maddelerine aykırı şekilde; kişilik haklarınızı ihlal ettiğini ya da hukuka aykırı olduğunu düşünüyorsanız Buradan yada [email protected] mail adresine e-mail göndererek iletişime geçerek bildirebilirsiniz.

Bildirimleriniz dikkatle ve özenle incelenmekte olup kişilik haklarınızın ihlali ya da hukuka aykırılığın tespiti halinde mevzuat kapsamında en kısa sürede işlem yaparak bilgi vereceğiz.
Üst Alt