6230i de oyun oynarken ekran küçük s.o.s

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

atek34

Üye
    Konu Sahibi
6230i de oyun oynarken ekran küçük s.o.s
yeni 6230i aldım oyunları açtıyımda ekran ufacık yada yarım açılıyo yardım edin lütfen

esonmez357

Üye
aynı sorun bende de var.Bu sorun tamamen ekranın çözünürlüğüyle ilgili.Genelde s40 telefonların ekranı 128*128 ama 6230i nin 208*208 onun için oyunlar küçük gözüküyor.aynı şekilde 6230da tam ekran gösterdiği bir ekran koruyucuyu felanda 6230i küçük gösteriyo. :(

Erencivelek

Üye
sadece s60 oyunlarını dene.

5300caner

5300caner

Üye
ooo oyunla ilgili olabilir sölimm

N99CU

Üye
bazı oyunlar tam ekran yapıyo

sinus

Üye
s60 oyunu nokia 6230i de olmaz s40 a bakacan 208*208 site de var nokia 6230i oyunlari diye onlara bak ;)

Hellboy®

Hellboy®

Üye
her oyun ıcın gecerlı degıl bu senın ekran boyutunun ustundeyse kenardan tasmalar olur eger oyun senın ekran boyutundan dusukse oyun yarım veya eksık ekan gosterır

jatvalca

jatvalca

Üye
kardeş 6230i 208x208 çözünürlük bu yüzdende bu çözünürlükte oyun bulman lazım
yoksa hata verir

byebye1

Üye
o senin telefonundan kaynaklanan bir sorun değil boyuta göre oyunlar var mesela 256*148 gibi bunları bulmaya çalış ararken tam ekran olmasına dikkat et

OZAN776

Üye
Arkadaşlar ben dede 6230i var bendede açmıor dosya biçimi desteklemiyor diyo

mikolate

Üye
bendede nokia 5220 expressmusic vvar aynı sorunla karşılaştımmm

ByJee

ByJee

Üye
Bak kardeş.Sen oyunları hafiza kartına atarsan olmaz.Şimdi sende pc tel ara kablosu varsa süper.Çünkü nokia pc suit programı var onu indir kur oyun bul ondan sonra teli pc bağla kablo ile sonrada ordan oyun program yükle var ordan yükle pc deki mobil oyunları ama jar uzantısı olması lazım.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt