6220 classic v5.25 SYSTEM HACK %100

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

micmic

Üye
    Konu Sahibi
6220 classic v5.25 SYSTEM HACK %100
Arkadaşlar bu telefonu hacklamek için denemediğim program kalmadı. Ama çok kolay bir yol buldum ve hackledim. HELLOOX2.V2.02.UNSIGNED.SiGNED.sis dosyasını kendi cer ve k e y dosyanızla imzalayın (ben verdiğim singsis.exe programıyla bilgisayarda imzalayıp telefona attım) ve kurun. Programı çalıştırın otomatik olarak sorunsuz bir şekilde bu telefona kurulacaktır. (OS 9.3 telefonları olan arkdaşlar da denesin bence.) Sonra yanında kurulan rom patcher programını açın ve installserver_FP2 ve open4all seceneklerini "tikli"(yeşil bir tik işareti) hale getirin ve options tan "Add to Auto" deyin. Telefonu açıp kapatın bu kadar. X-plore ile c: dizinindeki sys klasörünün içeriğine kavuşun.( aynı şekilde e: sürücüsündeki private klasörününde...)
eğer sorun cıkarsa Helloox programını telefon hafızasına kurmayı deneyin .

--------------- Ekleme ---------------

arkadaşlar pardon başlıkta v5.25 yazmışım. Yanlış yazmışım v5.15 olacak.

• Beğen
Tepkiler: s_taskin1986, TatCeL ve yunusmax

Esendağlı

Esendağlı

Üye
Arkadaşlar bu telefonu hacklamek için denemediğim program kalmadı. Ama çok kolay bir yol buldum ve hackledim. HELLOOX2.V2.02.UNSIGNED.SiGNED.sis dosyasını kendi cer ve k e y dosyanızla imzalayın (ben verdiğim singsis.exe programıyla bilgisayarda imzalayıp telefona attım) ve kurun. Programı çalıştırın otomatik olarak sorunsuz bir şekilde bu telefona kurulacaktır. (OS 9.3 telefonları olan arkdaşlar da denesin bence.) Sonra yanında kurulan rom patcher programını açın ve installserver_FP2 ve open4all seceneklerini "tikli"(yeşil bir tik işareti) hale getirin ve options tan "Add to Auto" deyin. Telefonu açıp kapatın bu kadar. X-plore ile c: dizinindeki sys klasörünün içeriğine kavuşun.( aynı şekilde e: sürücüsündeki private klasörününde...)
eğer sorun cıkarsa Helloox programını telefon hafızasına kurmayı deneyin .

arkadaşlar pardon başlıkta v5.25 yazmışım. Yanlış yazmışım v5.15 olacak.
Arkadaşım bu yöntem daha önce verilmişti:HelloOX2-(Tek adımda tüm telefonlara hack) Yanlışmıyım?

micmic

Üye
    Konu Sahibi
arkadaşım bu sitede o programı ben yukledim 6220 c telefonuma malesef olmamıştı. Zaten her şeyi denedim ve en sonunda çalışan bi program bulunca yayınladım.

rambo6868

Üye
çok teşekkürler. 6220classicimde v5.25 e günceleyip güncellememek arasında kararsızdım. çünkü hack sorunu oluyordu. bu program sayesinde sorun olmuyacak. hemen telf.umu güncelliyorum.

TatCeL

TatCeL

Üye
Kardeş Çok Basit Ve Güzel Anlatım Teşekürler...

whiteday20

Üye
kardeşim iyi güzelde ben anlamadım...bidaha anlatrsan sevinirm inen dosyalarda ilk ne yapcaz snra ne yapcaz sırayla yazarsan ii olurr...bnde hacklemek istiyom ama yapamadım...yardımını bekliyorum

serdar431

serdar431

Üye
olmuyor kardeşim yine olmuyor sertifika hatası diyor. yav nasıl yapacagız bunu yaaa

Revengeful

Revengeful

Emekli Yönetici
çalışıyormu???

TatCeL

TatCeL

Üye
Arkadaşlar denedim tek seferde hepsini yükledim sorunsuz bir şekilde system dosyalarına erişebiliyorum
yüklemekte çok basit biraz dikkat gerekiyor
çok teşekürler...

atiteo

Üye
arkadaşlar buraası yeri değil ama 6220 classic kullanıp güncelleme yapan kişi sayısı çok az olduğunda sorumyorum?
güncelleme yapdım ve telefonumda müthiş bi yavaşalama ve mesak icon'unda sürekli bi yanıp sönme durumu var bütün mesajları sildim fabrika ayarlarını yükledim ve yazılımı bi daha güncelledim gitmedi ve mesaj yazarken kasılıyo ne yapmalıyım???

atiteo

Üye
arkadaşlar buraası yeri değil ama 6220 classic kullanıp güncelleme yapan kişi sayısı çok az olduğunda sorumyorum?
güncelleme yapdım ve telefonumda müthiş bi yavaşalama ve mesak icon'unda sürekli bi yanıp sönme durumu var bütün mesajları sildim fabrika ayarlarını yükledim ve yazılımı bi daha güncelledim gitmedi ve mesaj yazarken kasılıyo ne yapmalıyım???
bi bilen yok mu arkadaşlar? :aha:

cabbar100

cabbar100

Üye
bi bilen yok mu arkadaşlar? :aha:

Arkadaşım hard format atmayı denedin mi? Genelde güncellemelerden sonra telefona hard format atmak gerekiyor. Belki sorununu çözer.(not: hard formatla telefonundaki bütün dosyalar silinir önce yedek almayı unutma)

ibram2763

Üye
yardım sertifika hatası çıkıyor ne yapmalıyım

cabbar bunları yap *#7370# tuşla tlf biçimlenecek kapandıgında hemen şu tuşlara bas taki tlf açılana kadar *3 bide yes tuşuna basılı tut tlf açıldıgında bırak unutma *3yes hiç bırakma ok

s_taskin1986

s_taskin1986

Üye
kardeş Allah senden razı olsun benim telin(6220c v06.101) hacklenmeyeceği konusunda bahse girerdim çünkü denemediğim şey kalmamıştı ama bu işe yaradı:heyo::heyo::heyo:
bu yöntemi kullanacak arkadaşlara tavsiyem sis dosyasını kendiniz sertifikalandırın zira sertifika hatası veriyor yüklerken sonrasında problem çözülüyor..:bigstar::bigstar::bigstar::bigstar::bigstar::bigstar::bigstar:

gotech51

Üye
link ölüüüüü

izzeterol

izzeterol

Üye
Dosya silinmiş siteden arkadaşım, tekrar yükler misin sana zahmet.. Ya da daha önce indiren herhangi bir arkadaş yükleyebilir mi?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt