Yardım 5s'in Fiyatı ne zaman düşer?

Sponsorlu Bağlantılar

nanotex

nanotex

Üye
    Konu Sahibi
5s'in Fiyatı ne zaman düşer?
Arkadaşlar bildiğimiz üzere yeni telefon çıktığı zaman, bir önceki telefonların fiyatları düşüyor. iPhonedo'nun dediğini şöyle hatırlıyorum: Yeni çıkan iphonelar ABD'de he sabit fiyatla çıkar, bir önceki telefonun fiyatı ise düşer.
Peki 5s'in fiyatı ne ara düşer? ve ne kadar düşer? Pek takip etmiyorum ben, yıllardır takip eden, şu sırada şöyle olur sonra şu telefon çıkar gibi şeyleri bilen arkadaşlar yardımcı olursa sevinirim. İlk defa iphone alıcam, windows phone kullandım, 1 yıl kadar da android kullandım.
32gb lık almak istiyorum şu an Apple store'da 749 usd. ABD'den getirticem bu arada.

Son düzenleme:

aLoNeAnqe

aLoNeAnqe

Üye
altı çıkınca:ehe:aha::kop2::kop:

Makale_Helvetia

Makale_Helvetia

Üye
eylül'den sonra düşer ;)

• Beğen
Tepkiler: nanotex

MaxipmaN

Üye
6 çıkınca düşer

0MG90

0MG90

Üye
6, 5s'in fiyatında çıkar. 5s'de düşer.

fk555897

fk555897

Üye
6 çıktıktan uzun bir süre sonra tamamen düşmeye başlar.

KinG Tornado

KinG Tornado

Üye
Bence I Phone 6 Çıksada Fiyat Aynı Kalır. Zaten Apple Yeni İkinci Mağaza Açacakmış İstanbul'da, O Zaman Düşer Diye Tahmin Ediyorum

Baskentliia

Baskentliia

Üye
çok beklersin

MaxipmaN

Üye
100 -150 iner o seviyede bayağı kalır

fk555897

fk555897

Üye
6S çıkınca telefonun fiyatı 350 TL civarında düşer.

IchigoKurosaki

IchigoKurosaki

Üye
6S ciktiginda o 1200 falan olur. Sem hic bekleme dusmesini. Iphone almayi dusunen varsa en ust modeli alsin. 5 ile 5s arasinda 50-100$ var ama dunya kadarda fark var

nanotex

nanotex

Üye
    Konu Sahibi
6S ciktiginda o 1200 falan olur. Sem hic bekleme dusmesini. Iphone almayi dusunen varsa en ust modeli alsin. 5 ile 5s arasinda 50-100$ var ama dunya kadarda fark var
5 zaten piyasadan kalktı. 5s uygundur bana.

teknolojibaronu

teknolojibaronu

Üye
iPhone için bu soru çok saçma olur. 6 çıksa bile taş çatlasa 1800 e düşer buda zaten imkansız gibi birşey.

IchigoKurosaki

IchigoKurosaki

Üye
O mantıkla düşünme. 5 piyasadan sorunlu olduğu için kalktı. Ama 4s hala piyasada..
4s talep oldugu icin piyasada. Apple storeda en ust modelin bir alt modeli bulunmaz. 5C'leri satmak icin kalkti 5

• Beğen

sabeak

Üye
Selam kardeşim, ben şuan amerikadayın ıphone 5s alıcam ama, ıphone 6 nın çıkmasını bekliyorum fiyatı düşer diye. İnşallah eylülün 10 undan önce çıkar. Çünkü türkiyeye dönecem

• Beğen

Üst Alt