5800da facebook ta yazışma olabilirmi

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
rozalp

rozalp

Üye
    Konu Sahibi
5800da facebook ta yazışma olabilirmi
arkadaşlar anlık yazışma varmı veya bir program yükleniyormu bilen varsa lütfen yardım.

Utk4n*

Utk4n*

Üye
OrjinaL facebook dan girerSen konusabiLirSin beLki deniyen aRkadasLar yaRdımcı oLsun.

DYNAMIXX

DYNAMIXX

Üye
oviden yada maxiden nimbuzz diye bi program var onu yükle.. süper... bişe

PhoenixGuard

PhoenixGuard

Üye

Bu Kısayolu Operaya Sıkkullanılan Ekle Daha Sonra Operanin Klavyesini Aç Yazışabilirsin, Birde Lonely Cat Games 'in Anlış Yazışma Programı Sanırım Destekliyor Facebook'u.

rozalp

rozalp

Üye
    Konu Sahibi
Teşekkürler

The Best OEZIL

The Best OEZIL

Üye
get.nimbuzz.com get.ebuddy.com en mükemmel 2 program nimbuzz u 200 den fazla ulkede 35 milyon kisi kullanıyomuş

kral7

kral7

Üye
opera 10!u yükle.. tüm site moduna geç.. sohbet edersin kardeşş :oke:

rsm39

rsm39

Üye

Bu Kısayolu Operaya Sıkkullanılan Ekle Daha Sonra Operanin Klavyesini Aç Yazışabilirsin, Birde Lonely Cat Games 'in Anlış Yazışma Programı Sanırım Destekliyor Facebook'u.
bende bu yolu kullanıyorum facebook chat var forumda aynı işe yarıyor.

yarox

yarox

Üye
Bak ben yazışıyorum. şöyle anlatayım opera mobile 10. ... indir facebook aç dokunmatik siteye gir sonra tam siteye gir bekle aşağıya in sohbet seçeneği var oraya tıkla arkadaşların çıkıcak seç bitanesini konuşma alanına tıkla (Bende telefonun kendi klavyesi çıkıyor) istediğini yaz yolla bu kadar

İz[Mir]Kan

İz[Mir]Kan

Üye
Opera da touch.facebook.com adresine sonra da aşağıdan tüm siteye tıklarsan arkadaşların ve sohbet çıkar ama ben yazdıklarımı göndermeyi bulamadım..Ayrıca ekrana bildirim olarak gelen istiyorsan Nimbuzz, sadelik istiyorsan eBuddy yüklemen yeterlidir..Ovi'de ve forumda bulabilirsin..:)

The Best OEZIL

The Best OEZIL

Üye
C6 nin web tarayıcısı operasz sohbet acıyo :d

jayjay16

jayjay16

Üye
operayla gir.ilk dokunmatik siteye atar.en alttan mobil siteye geç.mobil siteninde en altından tüm siteye gir.zaten sohbet görünece.opera klavyesi açık olsun.burda bu kadar uzun duruyo ama gayet basit :ehe

blackcaners

Üye
Nimbuzz dan konuşabilirsin.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...