5800'a film attım görüntü berbat .s

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
onur_Q7

onur_Q7

Üye
    Konu Sahibi
5800'a film attım görüntü berbat .s
Öncelikle mrb arkadşlar.5800 a film atmak istedim (total video convarter programı ile) Boyutu 3gp yaptım telden açtım görüntü çok kötü.Görüntü kalitesini net nasıl yapabilirim şimdiden tşklr...

Oğuzhan

Oğuzhan

Üye
bende de ayni sorun var aslinda en iyisi bilgisayardan izlemek

Metin MF

Metin MF

Üye
dostum hiç converterle uğraşmana gerek yok, bu siteye gir 3gp ve mp4 formatında partlar halinde film indirebilirsin

15baba

15baba

Üye
3gp kötü mp4 e veya aviye çevir

anılbaran

anılbaran

Üye
yoo bende cevirdim çoook güzel hiç bı sıkıntı yok mp4 e cevirdim format factorry ıle ordan solda telefon modelleri var ordanda ayarladım bişiler görüntü ben ce mükemmel çokda zevkli oluyo hatta telefonumun en çok sevdigim özelligi :oke:

Symbianist

Symbianist

Üye
Avi iyidir bir zamanlar e65 vardı bende epey film izledim onda. Hep avi yapardım tavsiye ederdim. Yani divx yazana gireceksin . Deneme yanılma ile iyi olanı bulursun.

onur_Q7

onur_Q7

Üye
    Konu Sahibi
Dün arkadaşta da x6 vardı film açtı gôrüntù kalitesi gayet pc deki gbi netti.

----------Eklendi @ 08:59:00 ---------- Yazıldı @ 08:51:49 ----------

Dün arkadaşta da x6 vardı film açtı gôrüntù kalitesi gayet pc deki gbi netti.

isayhan

isayhan

Üye
dostum bosuna o kadar ugrasma ara kablo ile bilgisayara tak zaten telefon otomotik ceviriyor goruntu kaliteside iyi.oda olmazsa smartmovie veya dvix player telefona yukle

onur_Q7

onur_Q7

Üye
    Konu Sahibi
Ôle atarmda en azndan program yardımyla boyutu küçülüyor.Dedğn gbi atarsam 1gb dn fazla boyutu oluyor.

onur_Q7

onur_Q7

Üye
    Konu Sahibi
dostum hiç converterle uğraşmana gerek yok, bu siteye gir 3gp ve mp4 formatında partlar halinde film indirebilirsin
Sağolasın denicem.

----------Eklendi @ 16:35:35 ---------- Yazıldı @ 16:34:13 ----------

3gp kötü mp4 e veya aviye çevir
Evet dediğim gibi 3gp baya baya berbat.Şuan psp moduna çeviriyorum öle oluyomuş.

----------Eklendi @ 16:36:58 ---------- Yazıldı @ 16:35:35 ----------

Avi iyidir bir zamanlar e65 vardı bende epey film izledim onda. Hep avi yapardım tavsiye ederdim. Yani divx yazana gireceksin . Deneme yanılma ile iyi olanı bulursun.
5800 la e65 arasında ekran boyutu farkı var belki olmayabilir :(

OnurAdibelli

OnurAdibelli

Üye
Öncelikle mrb arkadşlar.5800 a film atmak istedim (total video convarter programı ile) Boyutu 3gp yaptım telden açtım görüntü çok kötü.Görüntü kalitesini net nasıl yapabilirim şimdiden tşklr...

Merhabalar;

Tavsiyem Format Factory Programıdır.
*Avi Formatında 5800Xm Seçeneğini Seçerek Yüksek kalitede dönüştürüp izleyebilirsiniz

İyi Akşamlar Dilerim.

onur_Q7

onur_Q7

Üye
    Konu Sahibi
Merhabalar;

Tavsiyem Format Factory Programıdır.
*Avi Formatında 5800Xm Seçeneğini Seçerek Yüksek kalitede dönüştürüp izleyebilirsiniz

İyi Akşamlar Dilerim.

Tm kardeş yaptım.Psp moduna dönùştürünce oldu

Razor199310

Razor199310

Üye
Mp4 mpeg4 ve hd filmler atcaksın 3gp atılırmı hiç hacım

onur_Q7

onur_Q7

Üye
    Konu Sahibi
Bu tür konulara baktım.Millet hep 3gp önermiş.Bende 3gp yi normal olaraktan denedim.Görüntü vs. berbat olnca bu konuyu açıp bilgi almak istedm.

ercanbabam

Üye
format factory programını kullan tümünü mp4 yap telefonun modelini 58xx olarak ayarla cam gibi seyret

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt