5800a cfw mi ne yardım lütfen :(

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

turancansen

Üye
    Konu Sahibi
5800a cfw mi ne yardım lütfen :(
5800 kullanıyorum v60 sürümü yüklü pek sorum yaşamıyorum ancak telefona c6 sürümü yükleme mi cfw mi ne hiçbişey anlamadım sizce bu cfw mi c6 sürümü yükleme mi herneyse yüklemelimiyim. Ve önerdiğiniz cfw(c6sürümü) var mı link koyarsanız sevinirim şimdiden beni bilgilendirmek için vermiş olduğunuz çabadan dolayı teşekkür ederim

----------Eklendi @ 23:56:07 ---------- Yazıldı @ 23:54:37 ----------

forumun s60v5 cfw bölümünü araştırdım ancak hiçbirşey anlamadım

SWEET DREAMS

Üye
şöyle açıklayayım cfw yüklemek 5800 ı baştan yaratmakdemek yni bir seü özellik gelir telefonunu daha bi sevmeye başlarsın telefonun hızdan uçar görsel yenilikler gelir vs. Cfw olarak Anchor v2 yi önerebilirim :oke:

turancansen

Üye
    Konu Sahibi
şöyle açıklayayım cfw yüklemek 5800 ı baştan yaratmakdemek yni bir seü özellik gelir telefonunu daha bi sevmeye başlarsın telefonun hızdan uçar görsel yenilikler gelir vs. Cfw olarak Anchor v2 yi önerebilirim :oke:

Tmm kafaya koydum ilk fırsatta en çok önerilen cfw neyse onu yüklücem teşekkürler

greenbaby

Üye
anchor çok iyidir bende geçenlerde ilk cfwmi yükledim o da anchor oldu ve cfw yi yüklemediğim günlere yandım anladım ki cfw denen şey müthiş birşeymiş ilk yüklediğim cfwnin de anchor olması benim şansıa geldi tutup ta kötü bir cfw yükleyebilir sonra da cfw deen şeyden soğuyabilirdim

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt