5800'a Android Yüklenmesi Bence Mümkün =)

Sponsorlu Bağlantılar

SilentOne

SilentOne

Üye
ynen hee

Godfather

Godfather

Üye
Kardeşim N900 ile 5800ı kıyasladın vede tek farkın ram olduğunu söyledin öylemi :) N900 Linux tabanlu işletim sistemine sahip ve dolayısıyla birçok özelliğe elveriyor , linux tamamen özgür bir yazılım olduğundan android yüklemesi mümkün :)

Del Rey

Del Rey

Üye
:d: 5800 ve N900'ün yazılımsal farkı yok mu? Kaç şişe içki içtin sen :aha: Biri Maemo 5 diğeri Symbian s60v5. O telefona Ubuntu bile yüklersin :nono:

By_torque

By_torque

Üye
arkadaşlar bu telefon çıkalı kaç sene oldu???admlar yapsalardı şimdiye kadar yaparlardı. bu telefon müzik için eğer oyun falan oynayacaksan psp al android tel al.hackerlar boot kırmak falan uğraşmaz.neden?çalışmaz.ancak ne olur gideer telefoncuya yeni işlemci ram ekran değiştirirsin belki öyle.uğrşma kardeş sadece sen aramıyon öyle şeyleri.:pro:

Deleted.

Üye
hakkatten ya alın bi android li telefon tamam. boş işler bunlar :)

Joker.

Joker.

Üye
boothermi ne cam gibi bişi olsada balyozla kırırım .D

eilman

Üye
gidin spb mobile shell htc yazın arayın yükleyin 5800 a olsun bitsin zaten portlanan yazılımda görüntüden ibaret olacak yazılım yüklenemedikten sonra :)

herohacker

Üye
anladık arkadaşlar zor bir olay nokia açık kodlu üretmiyor bu yüzden boot driver falan filan sorunları var. Uğraşırlar uğraşmazlar uğraştıklarına değer veya değmez tartıştığınız şey ne belli değil eğer yükenir yüklenmezse sorun 5800 da bi makine ve en alt seviyede makine dili ile çalışır diğerleri gibi nasıl androidli bi telefon için yazılım yapılıyosa 5800 için de bir android veya alt yapısı programlanabilir. mesele kaldırır kaldıramaz rami ekran kartı işlemcisi az falan filan sa çok daha düşük donanımlı telefonların android açtığını biliyoruz belki eski sürüm belki yavaş ama... sorun dokunmatik ekransa haklısnız multi touch yok kapasitif deil kısıtlar bu sizi bazı fonkisyonların kullanımı değişmesi gerekir. sonuç bu iş çok zor ama bundan daha zor işler mümkün olmuştur. tartıştığımız şeyi bilelim amaç telefonu kötülemekse 5800 ın kötü yanları diye konu açalım. amaç birilerinin emeğiyle dalga geçmekse yürüyün gidin zaten yok uğraşma yok olmaz git başka telefon al filan sen git al adama ne karışıyosun belki uğraşıcak başarıcak böylece geliştiricek kendini ve kendine para verip alamayacağı bişe katıcak. burdaki tüm yorumlardan çıkardığım sonuç şudur bu kafayla hiç bişe çıkmaz sizden. elin gavuru yapsın sizde binlerce lira verin uğraşmaya değmez...

gegecan

Üye
herohacker kardeşim bence çok doğru söylüyo
eğer bi fikrin yoksa sen uğraşmak istemiyosan uğraşma ama uğraşana da karışma bence aynı zamanda bu donanıma sahip ve bu fiyatta 5800 ile yarışacak bi androit yok bence samsungu sakın söylemeyin ben samsunga karşıyım neden bilmiyorum ama sevmiyorum samsung telefonlarını

murax

murax

Üye
t10 na 5800 yanında laf atan arkadaşlara kullnamalarını öneririm t10 u.ona göre yorum atsınlar.bende şu anda n97 mini var kardeşimde de t10 var.hız olarak kıyaslayamazsınız bile.bence gidin 5800 larınızı satın alın bi t10.:)

muhodo

muhodo

Üye
n900 ün kaynak kodu symbian deil tamamen farklı eskiden geekler progranabilirliği yuzunden n900 e çullandılar hala kulllanmak isteyenler androidi hacklediler

Silinen Üye 94869

Silinen Üye 94869

Kapalı Hesap
"İmkansız gelen zaferlerle doğdu içimizdeki herbir aşk" :D

Yukarıdaki şarkı sözünü Demet akalının bir klibinde duymuştum, aklımda kalmış :ehe 5800 için ilerde Android yüklebebileceğini düşünüyorum. Buradaki üyeler uğraşmaktan çekindiği için herzaman "imkansız" terimini kullanırlar. Öyle kullanıcı gurupları var ki, binbir türlü yazılım işi yapıyorlar onları tanıyan bilen yok. Yani ilerde hiçkimse istemesede 5800 için tünelin ucundaki ışık görünüyor :oke:

akondd

akondd

Üye
wayyyyy arkadaş bu 5800 neymiş beeeee herşeyi yapsın diyosunuz sizde olmaz ki böyle

atakantan

atakantan

Üye
abartmayın arkadaşlar bu kadar 5800 yinede güzel telefon

mangdaşire

mangdaşire

Üye
"İmkansız gelen zaferlerle doğdu içimizdeki herbir aşk" :D

Yukarıdaki şarkı sözünü Demet akalının bir klibinde duymuştum, aklımda kalmış :ehe 5800 için ilerde Android yüklebebileceğini düşünüyorum. Buradaki üyeler uğraşmaktan çekindiği için herzaman "imkansız" terimini kullanırlar. Öyle kullanıcı gurupları var ki, binbir türlü yazılım işi yapıyorlar onları tanıyan bilen yok. Yani ilerde hiçkimse istemesede 5800 için tünelin ucundaki ışık görünüyor :oke:
usta bari sen yapma be :D 1.5,1.6 yüklenir aslında engeller kalksa ama hem stabil olmaz hemde uygulama desteği az olur.bence olacaksa en azından 2.0,2.1 falan olsun da az daha uygulama kullanalım.

Silinen Üye 94869

Silinen Üye 94869

Kapalı Hesap
Android yüklensinde 1.0 olsun :)

fLuke!

fLuke!

Üye
Bence Android yüklenebilir diye düşünüyorum.Ama s60v5'i geliştirseler daha iyi olur.Ya da Symbian^3:oke:

NeverCry

NeverCry

Üye
sat kardeş 5800 ı al bi tane androidli telefon yat aşağı oh be :D

berat_berk

berat_berk

Üye
market ler deişiomu paralı ovi den sıkıldık :ehe

Üst Alt