5800 yüklediğim ev ekranı temasını silemiyorum

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
henes_42

henes_42

Üye
    Konu Sahibi
5800 yüklediğim ev ekranı temasını silemiyorum
Slm arkadaşlar, 5800 ev ekranı teması yükledim, (vodafone ve orange) ancak silmek istediğimde uygulama yöneticisinde yüklü uygulamalarda görünmüyor, bu yüzden silemiyorum, ev ekranı temasını hafıza kartına kurmuştum, private klasöründen silinebileceğine dair yazılar okudum, ancak orada tema ismi ile değil sayısal kod ile yazıldığı için hangisi olduğunu haliyle bilemiyorum, 5800 hafıza kartına yüklenen ev ekranı temasını nasıl kaldırabilirim.

temalarda zaten gözükmüyor, ama ev ekranı teması bölümünde vodafone ve orange temaları gözüküyor,
(Uygulama yöneticisinde yüklü uygulamalara baktım, orada gözükmüyor)

xdragonnnx

xdragonnnx

Üye
anladım yüklerken kendi temasıyla yüklersen öyle bi sorun olmuyor:naughty:

Nadir

Nadir

Emekli Yönetici
o private klasöründe sayısal kodlarla yazılı dosyalarda temanın mbm uzantılı rersmi olur..onlara bakarak bulunca o klaörü sil..

hotlock

hotlock

Üye
en sağlamı format at

henes_42

henes_42

Üye
    Konu Sahibi
o private klasöründe sayısal kodlarla yazılı dosyalarda temanın mbm uzantılı rersmi olur..onlara bakarak bulunca o klaörü sil..
resimmi ? şimdi tekrar baktım mbm uzantılı dosyayı buluyorum, tıklıyorum telefonda gösterilecek resim yok diyor, bu ev ekranı teması meselesi iyice canımı sıkmaya başladı. ne varsa yani durduğu gibi duramıyoruz işte :vur

henes_42

henes_42

Üye
    Konu Sahibi
bu ev teması meselesinde sanırım bir çözüm çıkmayacak,

xdragonnnx

xdragonnnx

Üye
kart okuyucuyla filan siliniyordu galiba:oke:

OğuzcanAbi

Üye
karta at pc hert rürlü siler

hanseen

Üye
gerek yok arkadaşım sakın format filan atma bak aynen şöyle yap ayarlar-uyg.ayarları-yüklü dos-ordan temayı bul seçeneklerden kaldırı seç bu kadar basit yükledğiniz herşeryi isterseniz burdan silebilirsiniz:)))))))))))))

Kingmortall

Kingmortall

Üye
olmadı hafıza kartını biçimle hafızaya yüklediysen

JayJayyy

Üye
gerek yok arkadaşım sakın format filan atma bak aynen şöyle yap ayarlar-uyg.ayarları-yüklü dos-ordan temayı bul seçeneklerden kaldırı seç bu kadar basit yükledğiniz herşeryi isterseniz burdan silebilirsiniz:)))))))))))))

Adam zaten orda gözükmediği için açmış konuyu:bilmm

henes_42

henes_42

Üye
    Konu Sahibi
galiba dikkatli okunmuyor, evet yüklü dosyalarda gözükmediği icin açtım,

mangdaşire

mangdaşire

Üye
ya dostlar ne kartı biçimlendirmesi ne formatı?kardeş sen en güzeli karttaki sistem klasörlerini sil sonra tele de bi güzel format at ondan sonra yüklüyecegin çok program varsa hepsini smart installer diye bir program var ona bırak o kendi yüklesin...:oke:umarım sonuca ulaşabilmişindir.birde orange tsunami unsigned olarak yükleyebilirsin.

--------------------------------------------------------------------
orange tsunami kullanan buraya...:http://www.maxicep.com/symbian-dest...-durdur-oynat-tuslari-432292.html#post3005562

can1990usta

can1990usta

Üye
ev ekranı teması nedir ki taş çatlasa 1MB bırak silme xD

mangdaşire

mangdaşire

Üye
konu hortlamış.vay bea buraya üye oldugum ilk sıralar.imza nedemek bilmiyordum,çizgileri çekip kendimce imza oluşturmaya çalışmışım :D

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...