5800 yeni güncelleme v60

Sponsorlu Bağlantılar

SilentOne

SilentOne

Üye
xD xD

nonamex

Üye
N8'le alakası bile yok, 6 Ay 5800 kullandım :oke:

Çıkalı 3 yıldan fazla olmuş, kaç tane güncelleme görmüş, sorunlarının büyük kısmı düzeltilmiş , günümüz için Rami ve işlemcisi düşük kalmış bu cihaz için hala yenilik ve güncelleme diyenler lütfen uykularından uyansınlar artık :ehe

SilentOne

SilentOne

Üye
aynen artık uyansınlar yaw.....

giray38

giray38

Üye
Yok yok Symbian 3 port edecekler daha durun :yuru:yuru

SilentOne

SilentOne

Üye
dur core dosyalaryla ugrasıym daha xM

nonamex

Üye
ios port edecekler :kop::ehe

khytr89

khytr89

Üye
hala ufakta olsa hatalar var. facebooktan yorum yazınca sağ sola gitme oklarına basınca yazılar gidip gelir tuhaflaşıyor imleç olduğu yere yazmıyor arada. web browser güncellemesi şart. belki v60 olmaz ama v53 olsa bile bunu gidermek zorundalar. efekti açınca symbian ikonu siyah temada bayaz gözüküyor. bu da ufakta olsa bir bug tur. ben c6-01 almayı düşünüyordum ama şu wm lileri bir görmek lazım. güzel olmazsa androidli bir htc ye geçiş yapmayı düşünüyorum

giray38

giray38

Üye
En kral telefon N900 İşte ya niyetlendim 1 aydır heves ediyordum zaten alıcam bi kaç günden otur uğraş telefonla sınırı yok (; İster android ister meamo yakında daha yüksekleri de gelir o telefonda yapılacakların sınırı yok :yuru:yuru

nonamex

Üye
N900'u Nokia kapasitif ekran çıkarsaydı, devrim yaratırdı eminim.. ama işte

giray38

giray38

Üye

onu geçtiler annayı port etcekler şimdi :d: :d: :yuru :yuru
Zaten her yeni işletim sisteminde zıpçıktının biri konu açıyor bu 5800 a port edilir mi diye 1. mesaj imkansız olmaz 2. mesaj neden olmasın oluyor (;

• Beğen
Tepkiler: bthn_997

zatenosman

Üye
bende saumsung galxy sII beyler telefon dünyanın en iyi telefonu seçilmiş 2 cisi iphone 4 bence onun sınırları yok android zaten default yazılımı :)

bthn_997

bthn_997

Üye
fatih982

fatih982

Üye
bırakın v60 ı falan adamlar n9 çıkacak diye uğraşıyor zaten 5800 satış rakamları açısındançok iyi düzeylere geldi daha neden uğraşsınlar

SilentOne

SilentOne

Üye
sen daha bkle ckarsa haber wer xDP