5800 yeni güncelleme v60

Sponsorlu Bağlantılar

--Usta--

--Usta--

Üye
:d::d:

ultrayer6

ultrayer6

Üye
dalga geçmeyin lan ciddi bi soru sordum şurda... çıkmaz diye düşünüyorsanız "hahaha" "hohoho" diye mesaj yazıp dalga geçeceğinize "çıkmaz" yazın geçin... allahım ya...

zatenosman

Üye
dalga geçmeyin lan ciddi bi soru sordum şurda... çıkmaz diye düşünüyorsanız "hahaha" "hohoho" diye mesaj yazıp dalga geçeceğinize "çıkmaz" yazın geçin... allahım ya...

adam haklı beyler .

giray38

giray38

Üye
Kendi çapımızda eğleniyorduk ne yanı :ehe

--Usta--

--Usta--

Üye
ya tamam arkadaşlar konuşupda kızdırmayın milleti boş yere.V60 çıkmayacak işde bu kadar bitti.:bye2:

kgudasai

Üye
V60 çıktı. ve yükledik.

authenticrys

Üye
N8'le alakası bile yok, 6 Ay 5800 kullandım :oke:

Çıkalı 3 yıldan fazla olmuş, kaç tane güncelleme görmüş, sorunlarının büyük kısmı düzeltilmiş , günümüz için Rami ve işlemcisi düşük kalmış bu cihaz için hala yenilik ve güncelleme diyenler lütfen uykularından uyansınlar artık :ehe

v60 çıktı demekki uyumuyormuşuz :D

Dee-J_ONUR

Üye

----------Eklendi @ 21:55:39 ---------- Yazıldı @ 21:49:02 ----------

Kendi çapımızda eğleniyorduk ne yanı :ehe

bu azimle beklemeye devam et :D

son günlerde forumdaki bu inci rüzgarını neye borçluyuz bilmiyorum D:D

N8'le alakası bile yok, 6 Ay 5800 kullandım :oke:

Çıkalı 3 yıldan fazla olmuş, kaç tane güncelleme görmüş, sorunlarının büyük kısmı düzeltilmiş , günümüz için Rami ve işlemcisi düşük kalmış bu cihaz için hala yenilik ve güncelleme diyenler lütfen uykularından uyansınlar artık :ehe

:ehe böyle bi güncelleme çıkmayacak.konun birazdan kapanır diye düşünüyorum.aynı konudan bir tır dolusu var.5800 nokianın destegini kestigi bi telefon.

mor kar yagarsa v60 ta cikar

Hahaha hala bu dandirik telefona güncelleme bekleyenler var :kop::ehe

adminler bu knuyu kapatn yha knu hortlayp hortlayp duruyor xd

Zaten her yeni işletim sisteminde zıpçıktının biri konu açıyor bu 5800 a port edilir mi diye 1. mesaj imkansız olmaz 2. mesaj neden olmasın oluyor (;

arkadaşlar ne oldu ya :D
sizin yorumların hepsi patladı :kop::kop::kop::kop::kop: :kop:
v60 çıktı ama mor kar yağmadı :kop::kop::kop::kop::kop::kop: en çok ona güldüm :D

kendi çağında eğlenenler hakkaten kendi çapında eğlenmişler :ehe:ehe:ehe dandik telefona da güncelleme çıkmış :ehe:ehe:ehe

konu da birilerine hortlamış :kop::kop::kop:

"demek ki neymiş: kesin konuşmamak gerekiyormuş...."