5800 yazıLım siLme !

• 5 Kasım 2010
  • 3935 Okunma
  • 11 Cevap

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. Ben 5800 mdaki yazılımı komple silmek istiyorum bunun için ne yapabilirim ? Lütfen yardımcı olun :)

Yazan: wjaga
  2. Öyle brsey teknik olarak mümkün değil kardes :) (bildiğim kadaryla)

3. Var olduğunu biliyorum Jaf ile yapılıyormus BB5 Erase diye geçiyor çoğu yerde ama anlatan birisine rastlamadım su ana kadar yardımcı olun lütfen

4. silmendeki amaç nedir dostum

5. v40 yükLemek :)

6. :d:

7. yok hacı olmaz :D:D v60 gelsin onu yükle :)

8. jafla yapılıyor ama saqlam bir teknik bilgi ve ingilizce lazım
    ama v40 yükle işini sanmıyor sen mantiken pc deki gibi düşünmüssündür format atınca istediqim sürümü kullanıyom die ama nokianın kendi tel hafızası ole değişik bişiki üst versiyon yüklendiqinde bir once versiyona donulmuyor imkansızmışşş bnde senin gibi eski sürüme donmek istiyordum ama telefoncuya gittim olle bişi olması imkansız ve telefonu yakarsın dedi

9. yakmak bi yana da ben bunu kendim denedim olmuyor yani tmm telefona zarar gelmiyor ama versiyon atmıyor yani..sonuçta işletim sistemi seninde dediğin gibi değişken değil dahili:(

10. Benim kararlılığım şu yönden e51 de yapılmış bu downgrade ben 5800 dada olacağından yanayım biraz daha araştırdım ve FBUS ile yapıldığı anlatılıyor resimli gorselli olarak :)

11. Evet Fbus ile yapıldığını ben de biliyorum ama telefona uygun olması lazımmış heralde illa telefona özel, versiyon düşürülüyomuş ama telefonun hiç acıkmama ihtimali de varmış.

12. Yavas Yavas Düsür Sende . Suanki Versiyon KAc

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
Yüklüyor...
25/09/2018 - 00:58