5800 XM Sadece Hackli - Modifiyesiz - Saf Kan v52 - v51 - v50 Sürümleri

Sponsorlu Bağlantılar

mangdaşire

mangdaşire

Üye
Uygulamaları kaldır yeniden kur veya bu işlemi anlatan konular var onları bir inceleyip tekrar en baştan yapmaya çalışmanı tavsiye ederim...
ya dostum benim derdim o degil.benim derdim teli kapalı bilgisayara bagladım 1-2 kez gördü yüklemeye çalıştı sonra görmedi egerki yeniden kaldırıp kurunca olacaksa bu hafta yeniden deniyecegim.birde bunu kurmak için pc suite kurmak gereklimi mi?birde sizden ricam şuraya nasıl kuruldugunu yazın...

mangdaşire

mangdaşire

Üye
ya tövbe yarabbi deli olcam!!!burada finito arkadaş anlatmış ama olmuyor her halukarda not found hatası alıyorum!!!

--------------- Ekleme ---------------

arkadaş ben bunu anladım ki flash atmak benim için kısır bir döngüden ibaret...hep denedim hepte olmadı çabalarımın sonu nihayete varamadı ben hüsrana komşuyum...hiç bi şekilde flash atamıyorum...amaaan neyse arkadaş kafaya taktıgım şeye bak.nasıl olsa v31 helloox ile hackleniyor.helloox kuruyorum hack oluyor o yüzden problem yok....:oke:

ya arkadaşlar biri n'olur yardım etsin!!!n'olur!!flash atamıom.herşeyi hallediom,en son evet dedikten sora 1-2 saniye içinde açma kapama tuşuna bikez hafif basıom,bilgisayar 3 kez dink edio ama görmüyor...not found

jingamin

jingamin

Üye
    Konu Sahibi
İşletim sisteminden kaynaklarından kaynaklanabilir kulllanıcıdan kaynaklanabilir eksik .dll dosyalarından kaynaklanabilir

emre901

Üye
Bende C:\Program Files\Common Files\Nokia\DataPackage\Products\RM-356 "
bende /Nokia dan sonrasi yok pc de telefonu telefonun kendi guncelleme programindan yaptim nasıl olacak simdi ? bende yukardaki dosya yok

mangdaşire

mangdaşire

Üye
dostum,siz burada birkez hafifçe açma kapama tuşuna basın demişsiniz,ben hep dediginizi yaptım olmadı,bizim bi arkadaş var oda ilk defa kurulum yapacaktı,kurulum yapamayınca sinirlenmiş,telefonun açma kapma tuşuna basılı tutmuş o zaman flash atma başlamış.ve ayrıca yarın aynı arkadaşla kendimede hackli v52 yüklemeyi düşünüyorum.birde şansından mıdır nedir,telefonunun şarj kısmında 1 çubuk doluymuş sadece yinede şarjı bitmeden flash atmış.v52 nasıl acaba merak ediyorum...

yaa kardeş bir kurulumun daha sonundayız...:D:D:D arkadaş ile hackli v52 kurduk ve gayet başarılı oldu...:naughty::naughty::naughty::naughty::naughty::sahan::sahan::sahan::sahan::sahan::sahan:

benim yapamadıgım nokta ovi suite yüzündenmiş.çogu arkadaş fw atarken ovi suite ye gerek yok demişti ama benim arkadaş onuda kurdugu için atabildik.

jingamin

jingamin

Üye
    Konu Sahibi
Durumu çözdüysen ne mutlu sana...

jingamin

jingamin

Üye
    Konu Sahibi
olsun sonuçta halletmişsiniz

jingamin

jingamin

Üye
    Konu Sahibi
Silinen linkler yenilenmiştir Arkadaşlar...

jingamin

jingamin

Üye
    Konu Sahibi
v52 az kaldı arkadaşlar

jingamin

jingamin

Üye
    Konu Sahibi
v52 hizmetnizde...

mangdaşire

mangdaşire

Üye
bu yenisinde auto özelligi var mı?(eskiden de yüklemiştim,xplore ile roma girdigimde rompatcher vardı,rompatcher auto.exe yoktu.yerine rompatcher [email protected] vardı...):d:

İskenDer™

İskenDer™

Üye
teşekkürler..:oke:

jingamin

jingamin

Üye
    Konu Sahibi
ben teşekkür ederim

sagopakajmer61

sagopakajmer61

Üye
Teşekkürler işime yaradı

estomb

Üye
sagol

killerkadir67

killerkadir67

Üye
dostum eline sağlık ama bu flash atma nasıl oluyor ?

kuracagım ama telefona format atmam gereklimi?
dostum bu arada hack dosyasının içinden tarkanın uyan şarkısı da çıktı:D:D:DD:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D

yav flash atamadım herşeyi hallediom flasha basıom,evet diom hemen açma kapamaya basıom sonra yeni donanım buluo usb rom die onu yüklemio ve not found die bi yazı çıkıo????:(
hatta bi süre sonra usb romda görmemeye başladı
!!!!!bi anlatım koyun şuraya!!!:off::nono:
yardım edin!!!!!:off:
olmuo!!!!!!!!!!!!!!telefonu görmüyor:off::off::off::off:

yav biri yardım etsin!!!!!
not found dio!!!!!!
öfff bana ne yaaa !! ben tarih öncesi sürümlerde kalmayı tercih ederim arkadaş.bune yaa deli oldum.bilgisayar görmüyor ki telefonu.sizde burada anlatmamışsınız!!!!!ne yapcagımı bilmeden telefonumu bozamam ben!!!!yeter!!!:off::off::off::off: zaten şu anda mis gibi helloox ile hack oluyor.niye versiyon yükseltip deli olayım ki?

helloox kullanarak tema efekti kullanabiliyormusun?

jingamin

jingamin

Üye
    Konu Sahibi
helloox 5800'larda yemez

capo5587

Üye
kardeşim allah razı olsun ya saatlerdir arıyorum orjinal yok ya çıldırmak üzereyfim çok .çok sağol

Üst Alt