5800 XM Sadece Hackli - Modifiyesiz - Saf Kan v52 - v51 - v50 Sürümleri

Sponsorlu Bağlantılar

jingamin

jingamin

Üye
    Konu Sahibi
5800 XM Sadece Hackli - Modifiyesiz - Saf Kan v52 - v51 - v50 Sürümleri
5800 XM Sadece Hackli - Modifiyesiz - Saf Kan
v50 - v51 - v52 Sürümleri

En güzel özelliği orjinal 5800XM içeriği, sadece hackli ve Rompatcher dışında herşey orjinal.

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------

1) v51 için Nokia 5800 XM Hack'li Sistem Dosyası;

2) v51 için Nokia 5800 XM Orjinal Firmware;

---------------------------------------------------------------------------------------------

:megafon: (YENİ) v52 için Nokia 5800 XM Hack'li Sistem Dosyası :megafon: (YENİ) ;

Açıklama: orochiye aittir ve
C01 = 5800 RED
C02 = 5800 BLUE
C03 = 5800 BLACK
C04 = 5800 NAVİ içindir.

--------------------------------------------------------------------------------------

İndirmiş olduğunuz RAR dosyası içinde şu dosyalar;

5800 Red Edition ==> RM-356_5x.0.00x_C01_prd.rofs3.fpsx

5800 Blue Edition ==> RM-356_5x.0.00x_C02_prd.rofs3.fpsx

5800 Black Edition ==> RM-356_5x.0.00x_C03_prd.rofs3.fpsx

Telefonun rengine göre size uygun an dosyayı seçip ;
- Öncesinden kurmuş olduğunuz orjinal v5x.0.00x dosyalarının bulunduğu " C:\Program Files\Common Files\Nokia\DataPackage\Products\RM-356 "
klasöründeki orjinal dosyanın üzerine yazacaksınız.
- JAF Flash atacaksınız.JAF kurulumunu anlatmıyorum.V50 başlığıma bakabilirsiniz.
(Telefonunuza ait EuroTurkey2 seçerek Flash atm ısınız)
- Kurulumdan önce hafıza kartınıza format atın veya sistem dosyalarının t mını silin.
- içinde installserver ve open4all yamalarınn olduğu patches klasörünü hafıza kartına atın.
- Kurulumdan sonra Menü-uygulamalar-Romptcher+ çalıştırıp bu iki yamayı aktif auto yapın.

-OviStore'da hiç bir problem yok.Yapmanız gereken sadece ovistorelatest.sisxdosyasını telefonunuza kurmanız gerekiyor.
-ilk açılışta Nokia'ya gönderilen SMS iptal edildi.
-Flash atmadan önce E:\ dizini patches klasörünü koymayı unutmayın.
-ilk açılıştan sonra installserver ve open4all yamalarını aktif ve auto yapmayı unutmayın.

• Beğen
Tepkiler: Habeşi, miyelin, CELİKERKENAN ve 25 diğerleri

By Y@VUZ

By Y@VUZ

Üye
Teşekkürler Gerekli bir Konu olmuş saolasın Dostum

Freddy Krueger

Freddy Krueger

Üye
teşekkürler dostum orjinal fwye dönmek isteyenler için bulunmaz nimet bu.

nereharme

nereharme

Üye
gerçekten çok faydalı bir konu olmuş.orjinal fw isteyenler bence bu konuya bakmalı. Teşekkürler

mardok

mardok

Üye
arkadaşlar uğraşılmış emeğe saygı :oke: teşekkürler

jingamin

jingamin

Üye
    Konu Sahibi
Aynen arkadaşlar uğraşılmış emeğe saygı ben bunu belirtmeyi unuttum Finito nickli arkadaşa aittir tüm teşekkürler ona...

Rich4arD

Rich4arD

Üye
Bence en iyisi bu şekil (:

jingamin

jingamin

Üye
    Konu Sahibi
Aynen Fatih'miş :)

mustafa

mustafa

Üye
:ehe

e1ektronick

e1ektronick

Üye
emek memek yok bunda, baska bir yerden alinti yapsa neyse, adam forumda ayni konuyu kopyala yapistir yapiyo kimsenin ruhu duymuyo. resmen emek hirsizligi bu.

jingamin

jingamin

Üye
    Konu Sahibi
emek memek yok bunda, baska bir yerden alinti yapsa neyse, adam forumda ayni konuyu kopyala yapistir yapiyo kimsenin ruhu duymuyo. resmen emek hirsizligi bu.

Çok bilmiş arkadaşım senin bu zamana kadar ne yaptığın ortada 4 konu açmışsın o yüzden fazla sesini çıkarma bence, ben bu konunun siteye eklenmiş olduğunu bilmiyordum ayrıca senin dediğin gibide kopyala yapıştır yapmadım 2 konuyu yan yana getirde bak bakalım bi...

Davulbaz

Davulbaz

Üye
Teşekkürler birçok arkadaşın işine yarayacaktır

mangdaşire

mangdaşire

Üye
ya arkadaşlar bu arada ben 5800 v51 versiyona yükseltsem,ona kendi sertifikamla sertifikaladıgım rom patcher yüklesem hacklenirmi?

jingamin

jingamin

Üye
    Konu Sahibi
Buradaki v51'i yükle aynı dediğine gelmiş olursun...

mangdaşire

mangdaşire

Üye
jingamin

jingamin

Üye
    Konu Sahibi
orada v50 ile v51 sürümlerini ekledim bence bahsettiğin sürümde kalma benim verdiğim sürümlerden birine yükselt birde rompatcherı senin kurmana gerek yok istersen kullanaibilirsin tabi ama tel hackli yükleniyor zaten...

mangdaşire

mangdaşire

Üye
orada v50 ile v51 sürümlerini ekledim bence bahsettiğin sürümde kalma benim verdiğim sürümlerden birine yükselt birde rompatcherı senin kurmana gerek yok istersen kullanaibilirsin tabi ama tel hackli yükleniyor zaten...
yok hayır ben flashlama yapamıyorum birde versiyon yükselttikten sonra sorun çıkarmı diye düşünüyorum şu andaki versiyonum v31.0.101 bir bu sorunlar yüzünden yüklemiyorum birde kota sorunum var...

--------------- Ekleme ---------------

keşke şu hellocarbide veya helloox v51'i hacklese:D

Üst Alt