5800 ve Benzeri telefonlarda HACKLERSEK Garanti Düşer mi?

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
soyturk

soyturk

Üye
    Konu Sahibi
5800 ve Benzeri telefonlarda HACKLERSEK Garanti Düşer mi?
5800 ve Benzeri telefonlarda HACKLERSEK Garanti Düşer mi? arkadaşlar bir çok programı sertifika probleminden yükleyemiyoruz opda'yada imei vermek istemiyorum bazı programlar zaten opdanın sertifikasıyla bile olmuyor hack şart yani şimdi telefonu hacklesek garanti dışı kalırmı telefonumuz hard format atarsan normal haline döner diolar doğrumudur? birde ya hard format bile atamıycak durumda olursa telefon bozulunca onu nasıl yedircez servise yada servisde göremiyceği için yermi dersiniz?

Esendağlı

Esendağlı

Üye
Hayır,ben n78 telefonumu 2 kez hackli olarak kvk ya verdim hiçbir sorun çıkmadı.

Mustafa1300

Mustafa1300

Üye
bazı yerler belki kabul etmeyebilir ama sende göndermeden önce orjinal fw yükle yolla

abdurrahmanz

abdurrahmanz

Üye
Garantiye Gönderdigin zaman telefonun problemi yazılımsal ise problem olabilir

choqsuqar

choqsuqar

Üye
olablr

[DeathstorM]

[DeathstorM]

Üye
Garanti de Bir Sorun Olmaz Kardeşim.Bende 58oo Var opda dan hacledim ve genpa garantiye yolladım en ufak bi sorun çıkmadı rahat olabilirsin :naughty:

CQNSTANT!NE

CQNSTANT!NE

Üye
Arkadaşım tam bilgim yok ama Ben garanti düşer diye yapmıyorum..

silver_cover

silver_cover

Üye
kesinlikkle düşmez. sen yüklemene bak. ama bağzı yerlere sorun çıkabilir o zamanda orjinal fw yi yüklersin sende

Davulbaz

Davulbaz

Üye
sorun çıkmayabilir.yanlız kullanım sözleşmesinde belirtir zaten elektronik olarak geliştirme ve çalışma yapmak yasak.symbian zaten kaynak kodu açık bir yazılım.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt