5800 vb. tel çoklu mesaj yazmak yenii

• 24 Ekim 2010
  • 4201 Okunma
  • 18 Cevap

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. merhabalar çok araştırdım ve size hayır demiyeceğiniz programı buldum en yakın zamanda bazı tel. larda çoklu mesaj olayı çıktı harflerin üzerine sürükleyin o yazsın ve bu şimdi sybian tel oluyor hangi tel derken
    5800 denendi
    5230 denendi
    x6 denendi
    n97 denendi
    n97 mini denendi
    c6-00 denendi

sadece tel yüklerin bu kadar videosu aşağıda
    YouTube - Swype for Symbian - brought to you by Nokia

link aşağıda:

Hotfile.com: 1-CLICK Dateihoster: Swype-S60-.rar

konuyu yanlıs yere açtıysan lütfen konuyu taşıyın:aha:

Yazan: baya1994
    ahmtcetin, cron1 ve HackerCelik bunu beğendi.
  2. güzel bişeye benziyo klavyene sağlık

3. ya yanlıssam duzeltin ama bildiğin klavye ile yazıyo ee onu bizde yapıyoruz zaten değişik olan ne anlamadım:hmmm

4. dikkat ettiysen elini kaldırmıyor harflerin üzerine sürüklüyor bırakınca koca çümle ortaya çıkıyor

5. tmm elini kaldırmıyor diyorsunda ben bi kelime yazarken elimi bi çok tusa deydirsem ne anlayacak benim ne yazacagımı walla ilginç dogrusu

6. arkadasım seni zorlayan yok yükle diye ben kullanıyorum (tamam) yazıyorum harfi beynine kaydeddiyi için hemen çıkıyor isteyen kalem kullanır ama hiç lazım olmuyor sen istemessen isteme seni zorlayan yok

7. arkadaşım adam gibi bilgi verirsen bi sorun çıkmazda ne oldugunu sende bilmiyorsun ki bunun o yüzden bilgide veremiyosun..saçma bişey bence gerek yok.. tmm sen kullanıyorsan kullan ozamn:S

8. arkadasım sen manyakmısın video da gösteriyor zaten birde bir şey bilmiyorsun diyor ben bunu kırdım tr bile buraya yayınlıyacam hata br şey anlamadım dersen o zman alırsın cevabı

9. samsung galaksi s de de ole yazlıyor ya ama gereksiz bnce yha

10. 5800 yukledim ama çalıştıramadım bi yardım edersen sevinirim

11. bak yükledikten sonra tel. yeniden baslat sonra mesaj yazılan yere gel orda sol ustte 3 çizgi var orda yazma dilini inglizce yap bitti çalıısır şimdi

12. teşekkürler oldu :D

13. bişi yapmaz demi telefona

14. yok bir şey yapmaz çok güzel ilk basta yazarken baska çümleler çıkar normal yazın sonra o çümleyi beynine kaydediyor

15. tmm bn hafıza kartına kurdum en azından bişi olursa hfıza kartına basarım formatı:D

--------------- Ekleme ---------------

program süper ya alışcaz zamanla

16. link te bir bozukluk var admin ..

17. emeğe saygı

18. tşk

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
Yüklüyor...
19/11/2018 - 08:37