5800 v60 en yüksek ram olan ofw bulamadım yardım bekliyorum

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

poyo34

Üye
    Konu Sahibi
5800 v60 en yüksek ram olan ofw bulamadım yardım bekliyorum
5800 v60 en yüksek ram olan ofw bulamadım buradan astro ofw 1.0 yükledim arkadaş 79 m ram göstermiş resimde fakat 63 ü geçmiyor yabancı forumlarda 80 mb var yükledim tamam istediğim gibi ama dil ingilizce o yüzden olmuyor fazla bişey istemiyorum ofw batarya modu olacak birde hackli olacak yardımlarınızı bekliyorum saygılarımla

caner5588

caner5588

Üye
dostum ben 81 mb kadar çıktım 5250 de aynı modları 5800 da kullandık 60 da kaldı :(

poyo34

Üye
    Konu Sahibi
yabancı forumdaki ofw yi yükleyince 80 82 mb arası açılışta 74 75 mb normal kullanımda ram yakaladım güzel ama yabancı dil o yüzden işime yaramıyor ofw cfw ustalarından yardım bekliyorum

Aybin.Kilic

Aybin.Kilic

Üye
Bence aldığın yeri paylaş download linkini. Arkadaşlar dil dosyasını eklerler.

poyo34

Üye
    Konu Sahibi
ben zaten ekledim ama yazılımın dengesi bozuldu yoksa eklemek kolay

Mert045

Mert045

Üye
Xperience

Furkan Emekli

Furkan Emekli

Üye
Boşta nasıl 74 Mb Ram kalıyor la ? :zong:

Aybin.Kilic

Aybin.Kilic

Üye
Ben en fazla 68 69 mb gördüm. Zorlasak görür. Ama sistem modlama bilgisi olması lazım. Açılışta çalışan uygulamaları engellemek lazım gibime geliyor. Sistem modlama hakkında bilgim pek yok. Sadece tahmin yürütüyorum.

poyo34

Üye
    Konu Sahibi
sunrise diye bir ofw cfw side var şu an xperience kullanıyorum ama istediğim gibi değil pazartesi gün nokia 500 alacağım s^3 belle 1ghz işlemci bu telefon iyimidir bilgisi olan varmı?

ConnorKenway

ConnorKenway

Üye
sunrise diye bir ofw cfw side var şu an xperience kullanıyorum ama istediğim gibi değil pazartesi gün nokia 500 alacağım s^3 belle 1ghz işlemci bu telefon iyimidir bilgisi olan varmı?

kardeş bende almayı düşmanın pek bilgim yok ama 256ram varmış n603 de 512ram belle gğncellenmiş iyi gibi

Ene524

Ene524

Üye
5800 v60 en yüksek ram olan ofw bulamadım buradan astro ofw 1.0 yükledim arkadaş 79 m ram göstermiş resimde fakat 63 ü geçmiyor yabancı forumlarda 80 mb var yükledim tamam istediğim gibi ama dil ingilizce o yüzden olmuyor fazla bişey istemiyorum ofw batarya modu olacak birde hackli olacak yardımlarınızı bekliyorum saygılarımla

Kardeş merak ettim paylaşta merakımızı giderelim :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt