5800 V60.0.003 Güncellemesini Yapamayanlara Kesin Çözüm

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Necati KALE

Necati KALE

Üye
    Konu Sahibi
5800 V60.0.003 Güncellemesini Yapamayanlara Kesin Çözüm
Merhaba arkadaşlar ilk olarak bu konu alıntıdır.Forumda gezerken v60'ı yükleyemenleri gördüm ve benimde denediğim kesin çözümü sizinle paylaşmak istedim.

Neler Değişecek :

• Yeni ve %30 daha hızlı yepyeni arayüze sahip
  • Hızlı bir tarayıcı>> Nokia Browser 7.3.1.26
  • Knetic Scolling en iyi düzeyde
  • Batarya en iyi şekilde çalışacak
  • Ovi Haritalar SR6 sürümüyle karşımızda olacak
  • Ram artacak
Performans ve hız en iyi düzeyde olacak

• Mesajlara yeni ifadeler eklenecek
  • Müzik çalar güncellenecek
  • Flash Lite ye güzel bir ayar çekilecek

Bu özelliklerden fark ettiğim, tarayıcı hızı, telefon biraz hızlandı, tuşlar kilitlendikten sonra ekrana çıkan saat ve kaydırma butonu ile tuş kilidini açabilmemiz oldu. Mesajlara eklenen ifadeleri hala bulamadım siz bulduysanız bana da söyleyin. :)

YAPILAN :

• Öncelikler bu program telefonun ürün kodunu (Product Code) değiştiriyor ve yeni güncellemeler bizim için açılmış oluyor. Yani cihazın ürün kodunda küçük bir değişiklik yapıyoruz.

KURULUM :
    Nemesis Service Suite programını indirin ve bilgisayarınıza kurun. Kurulum, herhangi bir özel ayar istemiyor.
    1. Cihazınızı (Nokia 5800 Xpress Music) USB kablosuyla bilgisayarınıza PC Suite modunda bağlayın.
    2. Nemesis Service Suite (NSS) programını çalıştırın.
    3. Sağ üstteki büyüteç ikonuna tıklayın, sonra “Phone Info” butonuna tıklayın.
    4. Sağ tarafta yer alan “Product Data Edit” kutusunun altında yer alan “Read“a tıklayın.
    5. Product Code kısmına yeni ürün kodunu yazın. Sağında yer alan “Enable” kutucuğunu işaretlemeyi unutmayın tabii ki. Nokia 5800 XM için kullanabileceğiniz Product Code‘ları:
    0587676: Euro2 Turkey NAVI
    0573741: Euro2 Turkey BLACK
    0559373: Euro2 Turkey BLUE
    0559083: Euro2 Turkey RED
    1. Kodunuzu yazdıktan sonra “Write” butonunu tıklayın.
    2. Bilgileri tekrar okutun, ürün kodunuzu karşılaştırın. İşlem başarılı ise programı kapatıp güncelleme işlemine geçebilirsiniz.

marist

marist

Üye
Link nerde ?

Son düzenleme:
Karalama45

Karalama45

Üye
arkadaslar link yok

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt