5800 v51 den v50 ye geçiş

• 20 Ekim 2010
  • 1237 Okunma
  • 10 Cevap

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. 5800 Xm V50 den v51 yükseltim ama benim kullandığım fw v50 idi v51 den v50 düşürme şansımız var mı ?:aman2:

Yazan: MFive
  2. hayır

3. saol

4. malesef olmuyor

5. malesef....

6. jaf ile donebilrsin diye biliyorum, navifirm den v50 dosyalarini product koduna gore indir ve C:\Program Files\Common Files\Nokia\DataPackage\Products\RM-356 klasorune at (bu dizin yoksa sen olustur) ve jaf programin calistir gerekli ayarlari forumda arastirip yap ve flash butonuna bas. JAF v1.98.65 PROĞRAMI KURULUMU VE KULLANIMI(RESİMLİ ANLATIM) bu basliga bakmayi unutma...

7. Eee ya kullanılmaz hale gelirse, düşük versiyon flaşlamada telefonun çalışma garantisi olmaz bence.
    ___________________________---
    V51den geriye dönüş yapman riskli, telefon açılmayabilir arkadaş.

8. Çok teşekkürler arkadaşlar.. e1ektronick hocam seninkini denedim telefon açılmadı sora v52 yükledim.. :))

9. bir yolu var aslında kardeş normal v50 dosyalarının bulunduğu img(image) dosyalarının içindeki dosyaları çıkartıp imageoluşturma programları ile yeni bir image dosyası oluşturup daha sonra dosyaların ismini v52 ile aynı yaparsan olur ama dosyalardaki v50 adına nekadar dosya varsa hepsini bulup v52 yapman lazım oda çok uzun iş değmez

10. Bİ forumda yapan var v52den v51 düşürmüş, ama telefonunun açılmaması ihtimali her zaman vardır bence..

11. evet onuda göz önünde bulundurmak lazım

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
Yüklüyor...
18/11/2018 - 23:32