5800 v51 006 hello ox2 sorunu...

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
LoST_SoUL666

LoST_SoUL666

Üye
    Konu Sahibi
5800 v51 006 hello ox2 sorunu...
öncelikle konuyu doğru yere mi açtım bilmiyorum,sorunumu söyleyeyim,hello ox2 kurmaya çalıştığımda installing root cert bölümünde takılı kalıyor,acaba sertifkalarla alakalı bir problem mi yada baştan başka türlümü halledilecek,yardımcı olursanız sevinirim...

qpel

Üye
benim bildiğim hello ox ile v40 tan bu tarafa hackleme yapılmıyor belirttiğiniz sorun oluyor

LoST_SoUL666

LoST_SoUL666

Üye
    Konu Sahibi
benm bu programı kurma amacım beğendiğim bir tema efekti var,onun için de rom patcher kurmam lzm,rom patcher'da hello ox'un içinde vardı,acaba ayrı mı kurmam gerekio ya da farklı bir yöntemi var mı rom patcher kurmanın cevabın içinde teşekkürler...

maktama

maktama

Üye
benm bu programı kurma amacım beğendiğim bir tema efekti var,onun için de rom patcher kurmam lzm,rom patcher'da hello ox'un içinde vardı,acaba ayrı mı kurmam gerekio ya da farklı bir yöntemi var mı rom patcher kurmanın cevabın içinde teşekkürler...

Hellox v40tan sonra işe yaramaz. Hackli fw kurmalısınız, rompatcher da o fw içinde olur zaten.

mahkum558

Üye
Peki teLefonun sürümü v51 den v40 a düsürme gibi imkanimiz varmi ?

maktama

maktama

Üye
Peki teLefonun sürümü v51 den v40 a düsürme gibi imkanimiz varmi ?
Sakınnn, telefonu öldürürsünüz,servislik olur. Flashlama yaparken uyarı çıkar zaten: DOWNGRADING WILL KILL THE PHONE diye...
v40 fw yükleyeceğiniz yere(ki yüklerseniz telefon gider) hackli fw yükleyin,5800 tabanlı bir fw olursa sıkıntılar en az olur. Benim şimdiki favorim blackstar, forumda aratırsanız bulursunuz, 5800 fw tabanlı, daha hızlı, stabil ve sorunsuz, rompatcher falan da içinde geliyor direkt.

e1ektronick

e1ektronick

Üye
Sakınnn, telefonu öldürürsünüz,servislik olur. Flashlama yaparken uyarı çıkar zaten: DOWNGRADING WILL KILL THE PHONE diye...
v40 fw yükleyeceğiniz yere(ki yüklerseniz telefon gider) hackli fw yükleyin,5800 tabanlı bir fw olursa sıkıntılar en az olur. Benim şimdiki favorim blackstar, forumda aratırsanız bulursunuz, 5800 fw tabanlı, daha hızlı, stabil ve sorunsuz, rompatcher falan da içinde geliyor direkt.

konu basligini okuyunca ilk aklima gelenler bunlardi(yani yukaridaki alinti). yukarda yazdigi gibi sakin navifirm ile v40 gibi dusuk surumlu telefon yazilimi indirip bunu jafla kurmaya calisma.benim favarim ise "pandora c6 v20" dir. onu indir ve kur. hello ox2 diye bisey olmasada bazi yamalari kullanmak icin ideal bir program olan ve seninde aradigin 2. program ROMPatcher var. flashla ve gor.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt