5800 v50 Güncellemesini tekrar kurmak için?

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Kutluk_Han

Üye
    Konu Sahibi
5800 v50 Güncellemesini tekrar kurmak için?
Arkadaşlar dersane öğretmenim umreye gittiğinde bir 5800 getirmişti. V50ye güncellemiş ve telefonunun türkçe dili gitmiş, seçenek de de yok. "5800 CIS Black" Product Code'una sahipti. Ben ona türkiye kodunu kurdum ve yeniden güncellemek istedim ama bu uyarıyı veriyor. Yeniden v50'yi türkiye koduyla nasıl yüklerim arkadaşlar? Çok acele yardım gerek, eğer bilen varsa, akşama telefonu geri iletmem lazım...

Kutluk_Han

Üye
    Konu Sahibi
Hocam ilgilendiğin için çok teşekkürler. Şuanda software updater yüklüyor ama bana navi versiyonun güncellemesi değil, black versiyonun güncellemesi lazım. Navi ile yapınca tema da beyaz oluyo, başka ne var bilmiyorum ama.. Tekrar navi ile güncelleme tamamlandıktan sonra tekrar black yapabilir miyiz?

Nadir

Nadir

Emekli Yönetici
Turkey 2 Black 0573741
Turkey Blue 0559373
Turkey Red 0559083
kodlar bunlar..ilk kodu dene..

Kutluk_Han

Üye
    Konu Sahibi
0573741 koduyla yukarıda resimde gösterdiğim gibi, yeni güncelleme yok diyor ama yeniden güncelle seçeneğini çıkarmıyor... Telefon navi görünümlü oldu şimdi... :(

Nadir

Nadir

Emekli Yönetici
olsun ne güzel işte..şimdi nemesisle orjinal kodu değiştir..

Kutluk_Han

Üye
    Konu Sahibi
orjinal kodu değiştirdim ve yükledim, şimdi ilk kodu geri mi yükleyeyim anlamadım? (Bu arada verdiğiniz linkte başka Obir Turkey black kodu var, onunla güncelledim daha değişik bi tema oldu, ayrıca bir sorum daha var. Navi sürümü ile black sürümü arasında ne fark var, yani şuanda navigator teması yükle ama siyah renkte, ben nokianın orjinal black temasını yüklerim, ama black ile başka farkı var mı navinin onu merak ediyorum...)

--------------- Ekleme ---------------

Hocam flood yapıyor gibi olmak istemiyorum ama gerçekten çok zor durumdayım ve biraz acele yardıma ihtiyacım var...
size sormam gerekekn bir soru kaldı. Bu telefonun product code'u türkiye kodu değil, orjinal kodu geri yüklemeli miyim, yoksa bu kod kalsın mı? Şuanki kodum:
http://www.maxicep.com/symbian-destek/5800-v40-cikmistir-296133.html
kaynağında yer alan "0591785..Turkey black.." kodu. (Yani bu telefonun yeni bir güncellemesi çıktığında benim tekrar ilgilenme imkanım zor. O yüzden telefonu bir daha sorun çıkarmayacak şekilde bırakmak istiyorum.) Bu kodla kalırsa bir sorunu olur mu, yoksa ilk aldığım yabancı kaynaklı 0573747 kodunu tekrar yüklemeli miyim? Vaktim olmadığı için acele yardım istedim. Şimdiden çok teşekkür ederim...

--------------- Ekleme ---------------

Telefonun şuanki görünümü böyle:

Nadir

Nadir

Emekli Yönetici
navi koduyla navigasyon daha iyi olur ve ücretsiz olur..navi koduyla kalsın..ben 2 telefonu o kodla sattım..garantiye de sorun olmaz..kalbin rahat olsun..

Kutluk_Han

Üye
    Konu Sahibi
Peki hocam size verdiğim kod yani 0591785 navi kodu mu? çünkü teması naviye de benziyor siyaha da?

Nadir

Nadir

Emekli Yönetici
evet euro navi...

Kutluk_Han

Üye
    Konu Sahibi
Peki öyleyse kalsın o zaman, teşekkür ederim, iyi forumlar :)

Nadir

Nadir

Emekli Yönetici
birşey değil..artık product kodunu değiştirmek zor değil..millet alıştı..

unalgungor

Üye
bizim telefonlara göre product kodunu yeni çıktı. 0573741 euro 2 black a göre daha önce product kodunu değiştirip başka v50 kurunca radyoda donma sorunu oluyor kendi product kodunun v50 kurmak istiyorum ama zaten güncel uyarısı aldğımdan kuramıyorum ansıl bir çözüm bulabilirim.

sezersezen

Üye
dostum v50 yükleyemiyorum kodu da giriyom siyah ama olmuyo yazlım güncel diyo ne yapmam lazım yardımlarını bekliyorummm...

norths

Üye
sorunu cozun sorunu adami ikna etmeyin biliyorsaniz yazin ogrenelim

ßUr@k

ßUr@k

Üye
Hmm:hmmm

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt