5800 Temelli Hızlandırma (%100)

Sponsorlu Bağlantılar

Arisklaus

Arisklaus

Üye
    Konu Sahibi
5800 Temelli Hızlandırma (%100)
öncelikle 5800'ın sensör özelliğini herkes biliyor.bu özellik menüde dolaşma ve dosya açarken sizi bekletiyor ve yavaşlatıyor.bu özelliği kapatmak içim menü-ayarlar-telefon-sensör ayarları-sensörü kapat demeniz.hızı sizde göreceksiniz.deneyen teşekkür edebilir!

+ olarak mesela bir oyun veya uygulama yüklüyorsunuz.bazı arkadaşlar ne çıkarsa evete basın dio.hayır uyumsuz uygulamalar kesinlikle teli yavaşlatıyor.uygulama uyumlu değil yine de yüklensin mi yazısı çıktığında hayıra basın ve yüklemeyi iptal edin!

• Beğen
Tepkiler: Hooligan™, ayavuz25, nokıamm ve 1 kişi daha

İz[Mir]Kan

İz[Mir]Kan

Üye
Kullanmassan birşey olmaz.Tabiki simgeleri çevirmesi ve ekrana sıkıştırması zaman alıcak.
Bunun için klasörler halinde saklayabilirsiniz.Uzun listeler yerine;
Oyunlar
Programlar
Ofis
Böyle yaparsanız da ekranı yan çevirmenin hızı artar:oke:

Arisklaus

Arisklaus

Üye
    Konu Sahibi
zaten sensörü kapatmanın bir zararı yok.yatay uygulamalar(kamera,java oyunlar) otomatik dönüyor ztn

ALpWaR24

ALpWaR24

Üye
sensörleri kapatınca ne anlamı kaldı ben menüde falan yan dolanıyorum genelde ve sensör çok önemli bence aşırı bi hızlanmada yok mirkanın dedigi gibi klasörlemek çok mantıklı bi çözüm

Arisklaus

Arisklaus

Üye
    Konu Sahibi
aşırı hız olarak uçmasını mı bekliyorsunuz telefonların.her telefonun belirli bir kapasitesi var.hızlanma istiyorsanız bnm önerim uyumsuz uygulama yüklemeyin.bazı arkadaşlar yükleme esnasında ne çıkarsa ewt e basın dior.ciddi hasarlara ndn olabilir.

Arisklaus

Arisklaus

Üye
    Konu Sahibi
Birde bir çok uygulama ve oyunu var 5800 ın şarz da çabuk bitiyor buna bağlı,şarz azaldığında kasmaya grk yok telefonuen az yrm saat şarzda kalmasını öneriorm

SilentOne

SilentOne

Üye
sensörde okadr etkilemiyo yaw

ayavuz25

Üye
telefonun yazılım modeline göre değişiyo.eğer senn 52.0 ise ztn hızlandırıldı bu sürümde

The CoRRe

The CoRRe

Üye
Tesekkurler Bn Denedım Kesin Oluyor Herkez Denesın

Arisklaus

Arisklaus

Üye
    Konu Sahibi
saol.

fatih982

fatih982

Üye