5800 telefonun içine kolonya döküldü acil yardım!

Sponsorlu Bağlantılar

Telefonum düzelir mi?

• Düzelir, servise götür.

Kullanılan: 0 0.0%
  • Düzelmez , ama yine de sor

Kullanılan: 0 0.0%

• Kullanılan toplam oy
    7

zafercan93

Üye
    Konu Sahibi
5800 telefonun içine kolonya döküldü acil yardım!
elime dökerken hemen altımda bulunan telefonun (sim kartı değiştirirken) içine kolonya döküldü. ekranın rengi bi garipleşti düzelir mi arkadaşlar?

ne yapmam gerekir. :vur

mangdaşire

mangdaşire

Üye
nereye kaçtıysa kaçan kolanya miktarı kadar tatlı su dök,sonra pirince koy 1-2 gün beklesin.düzelmezse servislik.

zafercan93

Üye
    Konu Sahibi
mangdaşire

mangdaşire

Üye
valla dikkat etmedim ama orta ayar döküldü işte.
kolonya normalinde demiri paslandırıyor,o yüzden su ile kolonyanın bıraktıgı iz temizlense iyi olur ama sen kuruduktan sonra bi çalıştırmayı dene,telefon açılmazsa servise ver bence.

zafercan93

Üye
    Konu Sahibi

kolonya normalinde demiri paslandırıyor,o yüzden su ile kolonyanın bıraktıgı iz temizlense iyi olur ama sen kuruduktan sonra bi çalıştırmayı dene,telefon açılmazsa servise ver bence.

suyu döktüm fakat düzelme yok. ekranın içinde sanki havuz varmış gibi sular bi otrarafa bi bu tarafa akıyor.

eğer olmaz diyosan , etkili bi şey söyle de tamamen bozulsun bari.

mangdaşire

mangdaşire

Üye
suyu döktüm fakat düzelme yok. ekranın içinde sanki havuz varmış gibi sular bi otrarafa bi bu tarafa akıyor.

eğer olmaz diyosan , etkili bi şey söyle de tamamen bozulsun bari.
hayır döktükten sonra hemen pirincin içine koy.yoksa telefon komple yanar.kolonya paslandırır,su da paslandırır ama kolonyaya göre daha az keskindir ve pirinç suyu emer.

zafercan93

Üye
    Konu Sahibi
yardımlarınız için sağolun. telefon iptal. annem servise vermek için getirmeden önce kapağını açarken dokumatik bağlantısını koparmış
su da aşırı girmiş içine kolonya da. 350 tl çıktı masrafı. c6 aldım şimdi

Turan

Turan

Üye
g.o bundan sonra daha dikkatli ol.D

ahmetc503

geçmiş olsun:ağlarım: