5800 symbian^3 cfw

• 26 Ekim 2010
  • 4305 Okunma
  • 23 Cevap

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. bence sadece bir tema

2. bana pek tema gibi gelmedi cunku videoyu sonuna kadar izlediysen en sonda telefonun versiyonunu gosteriyor..

3. Güzel

4. bu arada arkadaslar daha once telefonuma herhangi bir hackli veya modfiye fw yuklemedigim icin bu konularda pek fazla bilgi sahibi degilim.. yani demek istedigim bu fw yapan kisi tarafindan symbian^3 olarak adlandirilip bazi tema efekleriyle desteklenen bir bireysel fw calismasida olabilir.. yani ben oyle oldugunu idda etmiyorum.. eger bu konuda bilgili arkadaslar bizleri aydinlatirsa cok sevinirim..

5. tema değil adamlar resmen 5800a symbian 3 yüklemiş :naughty: aslında neden olmasın işlemciye 200mhz kadar overclockla rahatlıkla çalışabilir ama telefonun tek sıkıntısı ram :ah

6. Bu sadece bir tema arkadaşlar...

7. ya bu symbian^3 değil 5800 c6 v11 cfw si sadece tema ve versiyon bilgisini değiştirmişler.

8. ne kadar cok prof varmış :) hemen karar verilmiş adamların kafası basıyor yapıyorlar bu işi bize sadece sömürmek kalıyo bi kerede ilki biz türkler yapsak?

9. Bende tema ya benzettim

10. S^3 le uzaktan yakından alakası yok biraz S^3 araştırın bakalım öle hemen S^3 dü değildi diye atlamışsınız.
    bi kere videonun başında yazıyo kocaman CFW Symbian^3 diye.
    Ayrıca kilidi nasıl açıyor C6 nın kilit ekranı.
    ayriyeten S^3 te ana ekranda sol ve sağ tuşların ortasında numerik tuşlar butonu yerine ... üç adet nokta görünür ekranı gösterir. (zaten videoda sadece 2 tane ekran deişiyor S^3 te ise 3 adet ekran bulunur.)
    müzik çalardan anlarsınız hiç olmadı, S^3 ün müzik çaları cowerflow lu, burdaki bildiğimiz s60v5 :)
    hiç olmadı aha size S^3 önizleme videosu yahu YouTube - Nokia N8 review - part 3 of 3 ..

11. Home screen i ve diğer görsel birkaç şeyi değiştirmiş, çok da gerekli değil kanımca.

12. :D tema bu ya ne symbian ^3 ü web browserde video oynatsın da göreyim

13. n97 den çok az bir farkı var

14. beyler c6 fw nin version adını değiştirmiş bu kadar basit ayrıca hiç benzemiyor s^3 e kesinlikle fake

15. Symbian 3 falan değil bu.C6 FW'sinin S3'e benzetilmiş hali.Menüyü değiştirmişler o kadar.Millet de hemen balıklama atladı tabi. :nono:

16. cfw hazırlayan adadm iyi hazırlamışş

17. O sadece cfw ama bu güne kadar symbian 3 e en yakın cfw dir..

18. kesinlikle bir tema

19. acaba bunun linki warmı bende denemek isderim

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
Yüklüyor...
19/11/2018 - 04:40