5800 sensör...

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
haytaefendi

haytaefendi

Üye
    Konu Sahibi
5800 sensör...
5800 da sensör grncek bi yerdemi yoksa içnde flnmı bi bilgm yokta yardmcı olrsanz sewnrm..

ivankov06

Üye
Sağda üstte 3G kamerasının yanında :)

petrucci82

petrucci82

Üye
o kameranın yanındaki yüz sensörü..görüşme sırasında yanağına telefonu dayayınca dokunmatik ekranı kilitliyor..hareket sensörünün daha ortalanmış bir yerde olması gerek bence..içerde yani...

Nadir

Nadir

Emekli Yönetici
bence ekranın altında ortalarda..

kolpaspor

Üye
hareket sensörü ön kameranın yanındaki..ekranın ortasında sensörü nere koyacak da..hiç mi yakından görmediniz telefonu..

Nadir

Nadir

Emekli Yönetici
yakından gördüm 8 ay kullandım..yukarda onun cevabı var oku istersen..

petrucci82

petrucci82

Üye
:))

J A C O B

J A C O B

Üye
Ön Tarafta Sağ Üst Köşede Bulunan Kameranın Yanında Beyaz Bir Çizgi Gibi Bir Şey Var .
Sanırım Sensöz O ,
Ben Telefonu YAnağıma Koyduğum Zaman Ekran Işığı Kapanıyor ..
Ama Hiç Otomatik Olarak Ekranın Kilitlendiğine Rastlamadım ..

enjo3

Üye
ön kameranın yanındaki boşluk sensör olmalı galiba

Türe

Türe

Üye
arkadaşlar ben 6 ay kullandım ve o sağ üstte olan görüşme yaparken ekranı kilitlemeye , alarm çaldığında veya biri sizi aradığında telefonu ters çevirdiğinizde sessize almanızı sağlıyo alarmıda iptal ediyo ;):oke:

Cloudzncr

Cloudzncr

Üye
Sensör derken ışığa duyarlı sensörden bahsedilmiyo sanırsam.. telefonu yan yatırınca ekranınaçı değiştirmesini sağlayan , bazı yarış oyunlarında telefonu sağa sola yatırarak arabanızı kullanmanızı sağlayan düzenekten (sensör) bahsediliyo.. o da kanımca telefonun orta bölgesinin çok az aşşağısındadır.. çember şeklindeki bir kürenin içindeki sıvı yer çekimine göre hareket eder ve sıvı yer çekimine göre bir kuvvet uygular .. bu sayede sıvının yoğun olduğu bölge aşağıda kalır..

cCc Maxcı cCc

cCc Maxcı cCc

Üye
Kamera yanında 2 sensör yokmu biri ışık biride yakınlık görüşme yaparken ekranı kitliyor hareketin ortalarında veya içinde olması lazım kanımca:pro::hmmm

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt