5800 şarj sorusu ?

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

kudret1903

Üye
    Konu Sahibi
5800 şarj sorusu ?
Günde
2 saat müzik dinlerim
250 mesaj atar
250 mesaj alır
1 saat telefonla konuşurum.

normal şartlarda bu durumda kaç saat yada gün gitmesi gerekiyor şarj ?

benim bu durumda 1 gün dayanmıyorda.sorun bataryamda mı acaba ?

cihan83

cihan83

Üye
kardes ben hıc bıse yapmıyorum gun boyu aksam yarım saat tele program falan atıp kuruyorum sarzım bıtıyo telım da 3 aylık:))) senınkı ıyıymıs ya

pasha14

pasha14

Üye
5800 şarj konusunda malesefki kullanıcıları üzüyor. Benim şarjım tam 1 gün gidiyor. Telefon konuşması yapmıyorum ama müzik dinliyorum. Mesajlaşıyorum internete bağlanıyorum. Kısacası ;
Sorun telefondada değil bataryadada. Senin için eğer rahat olacaksa kendine yeni bir batarya al birde onunla dene. Baktın ki sonuç aynı ikisinide şarj et yanında bulundur. Şarjın bitince diğerini takarsın..

cihan83

cihan83

Üye
:)))) bataryada ufak dılkı yaaa

ozanazy

ozanazy

Üye
Bildiğim kadarıyla piyasada ya da Nokia Shoplarda 1500 MAh bataryalar var biraz daha uzatabilirsiniz süreyi

SilentOne

SilentOne

Üye
offf....

kudret1903

Üye
    Konu Sahibi
Batarya fiyatları nedir acaba bu telefonun :)

ALpWaR24

ALpWaR24

Üye
gayet normal gidiyo abartmayın sizde bu telefona tabiki 1 kullnamassan 2 gün gider şarja hergün koyucan problem değil bence

dert91

Üye
en gzl şekilde kullanıyom mzk-internet-program vs. 2 gn digiyo :D

ALpWaR24

ALpWaR24

Üye
en gzl şekilde kullanıyom mzk-internet-program vs. 2 gn digiyo :D

kişiden kişiye değişir ben yazın sabah 8 de şarja takıyodum 10 da alıyodum akşam gece 3 e kadar müzik internet mesajlaşma oyun hepsini yapıyodum telefon elimden düşmüyodu nerdeyse gece 3 gibi şarj bitiyodu yeterli bence :oke:

giray38

giray38

Üye
Her akşam 3 saat kadar wi-fi 600 Mesajı bulurum gunde (gelen artı giden) 20 dk kadar müzik.. Her gece 12 gibi sarja koyarım sabah çıkarken çekerim :oke:

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...