5800 romun içini bilgisayardan görüntüledim !

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Beşiktaşlı24

Beşiktaşlı24

Üye
    Konu Sahibi
5800 romun içini bilgisayardan görüntüledim !
arkadaşlar romun içini söylediğim gibi bilgisayarddan görüntüleyebiliyorum size bir sorum var ben burdan direk telefon dosyalarını değiştirsem mod filan uygulasam sorun yaşarmıyım
romun içinde 126 mb lık dosya var (anchor cfw) aslına bakarsanız ramin içide görüntülenebiliyor

hikmet366

hikmet366

Üye
ewet gözüküyuor nolduki :good:

Beşiktaşlı24

Beşiktaşlı24

Üye
    Konu Sahibi
Mod uygulasam bir şey olurmu

- - - Eklendi - - -

acaba buradan direk cfw atabilirmiyim ??

hikmet366

hikmet366

Üye
Yok Kardeşim Telin Hafızası 3 e ayrılır toplam boyutu 128mb dir şöyle açılır 81 Mb c Hafızası Z hafıza sı 0 kb d hafızası ile 42 mb dı herhal sen bu modlama yaparken zaten z d ye modlama yapıyorsun anladınmı :good: hem telefondan z ye modlama yapaamassın

Beşiktaşlı24

Beşiktaşlı24

Üye
    Konu Sahibi
Yok Kardeşim Telin Hafızası 3 e ayrılır toplam boyutu 128mb dir şöyle açılır 81 Mb c Hafızası Z hafıza sı 0 kb d hafızası ile 42 mb dı herhal sen bu modlama yaparken zaten z d ye modlama yapıyorsun anladınmı :good: hem telefondan z ye modlama yapaamassın

modlamayı yapamayız tmm doğrudurda ben telde ram 128 mb rom 256 mb c hafızası 80 mb diye biliyorum eminmisin toplam 128 mb olduğundan

hikmet366

hikmet366

Üye

modlamayı yapamayız tmm doğrudurda ben telde ram 128 mb rom 256 mb c hafızası 80 mb diye biliyorum eminmisin toplam 128 mb olduğundan

he doğru pardon 256 mb hafıza

128 mb rom roma hiç bir şey yapammassın

hikmet366

hikmet366

Üye

Ben bunların hepsini birbirinden ayrı biliyordum yanlışmı biliyorum şimdi

rom ne görevi yapar işlemciye katkıda bulunur .. yani fazla telefon ısınmasın daha iyi performans sallaması için benim bildim kadarıyla dedim gibi onun içine hiçbir şey atamassın neden 0 kb çünki hepsini işlemci kullanıyor onun içine ne bir şey atarsın ne bir dosya veya bir mod aklına ne gelirse hiçbirşey atamassın...

Beşiktaşlı24

Beşiktaşlı24

Üye
    Konu Sahibi
Bir şey soracam sen nasıl görüntüledin romun içini ? birde ram rom olayını biri açıklasın tam olarak nasıl olduğunu kafam karma karışık oldu gitti

hikmet366

hikmet366

Üye
Bir şey soracam sen nasıl görüntüledin romun içini ? birde ram rom olayını biri açıklasın tam olarak nasıl olduğunu kafam karma karışık oldu gitti
ram içinin hackleyerek görebilirsin kardeşim :oke:

Beşiktaşlı24

Beşiktaşlı24

Üye
    Konu Sahibi
Kardeşim ya bende diyorum ki herkes biliyomuş daha niye görüntülendiğini biliyorum diyosun

şöyle açıklayayım rom patcher i yüklüyosun anchor cfwsinde bir rp yaması vardı show ram rom diye onu aktif ediyosun normal dosya yöneticisine girdiğin zaman rom ve ram gözüküyor bilgisayara ovi suite modunda bağlayıp bakarsan hem rami hemde romun içini görüntüleyebiliyorsun bende bunu bu sabah fark ettim

hikmet366

hikmet366

Üye
Kardeşim ya bende diyorum ki herkes biliyomuş daha niye görüntülendiğini biliyorum diyosun

şöyle açıklayayım rom patcher i yüklüyosun anchor cfwsinde bir rp yaması vardı show ram rom diye onu aktif ediyosun normal dosya yöneticisine girdiğin zaman rom ve ram gözüküyor bilgisayara ovi suite modunda bağlayıp bakarsan hem rami hemde romun içini görüntüleyebiliyorsun bende bunu bu sabah fark ettim
he onu mu diyon ben pcde gözüktünü bilmiyom ama sakın modlama yapma roma telin açılmaz sonra

Beşiktaşlı24

Beşiktaşlı24

Üye
    Konu Sahibi

he onu mu diyon ben pcde gözüktünü bilmiyom ama sakın modlama yapma roma telin açılmaz sonra

Tel açılmazsa format atarım düzelir de roma hiçbirşey kopyalıyamıyorum yeterli alan yok diyor

hikmet366

hikmet366

Üye
Beşiktaşlı24

Beşiktaşlı24

Üye
    Konu Sahibi

yapamassın engelli bölge sana yarım saat anlatmayı çalışıyorum hiç bir şey atamassın..

haklısın olmuyor bunu depolama modunda takamadığın sürece hiç bir şey yapamazsın öyle bir şeyde yapılamadığı için olmuyor :hmmm
acaba romu depolama modunda açabilirmiyiz ?

codblackops2

codblackops2

Üye
bir ekleme yapayım: öyle kafana göre bi bölgeye cfw kurarım sonra olmazsa format atarım diyemezsin.yanlış bir hamlen değil format , orijinal yazılımı tekrar yüklesen bile telefon bir daha çalışmayabilir.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt