5800 nes,snes,gba oynama sorunu çözümlendi...!

Sponsorlu Bağlantılar

mangdaşire

mangdaşire

Üye
    Konu Sahibi
5800 nes,snes,gba oynama sorunu çözümlendi...!
5800 da artık vnes,vsun yada vbag oynanabiliyor şimdi anlatıma geçiyorum:
ilk öncelikle telinizin hackli olması lazım,teliniz hackliyse geçelim programlara:

şimdi ilk önce 5800 ngage controller patch var onu indirin,sonra virtual keyboard indirin ve en son olarak vnes vbag veya vsun dan birini indirin bunları kurun ve kurma aşamasını bitirin, şimdi ilk önce virtual keyboardı açın ve vkv2 veya vk seçin üstte çıkan ufak kırmızı dalgaya tıklarsanız olan klavyeler çıkar.ve bitti.(ufak bir not ve tavsiye:vnes kuracaksınız 1.70 versionu kurun ve virtual keyboard elimin altından kayıyo gidiyo diyorsanız virtual keyboardı açın tuş takımı seçilen yerin altında 4 tane kare gibi bişey çıkmıştır onu tıklayın.şimdi klavyeniz daha zor hareket edecektir.

ben size şimdi virtual keyboard,vnes 1.70 ve patchini vereyim
bir teşekkürünüzü alırım ama.xd
bir tane daha emulator buldum vbag gba oyunları için(içinden çıkan dalgayı açıp imeinizi yazın merak etmeyin güvenlidir internete koymaz isterseniz internetin fişini çekin öyle yapın.xd.neyse sis dosyasınıda yükleyin proyu açın activite ediginde imeinizi verince gelen şifreyi yazın)
hem vbag hem vnes emulator seti linkleri:
bu hotfile:
bu zshare:
--------------- Ekleme ---------------
buda vsun binpda fulllenmiş sürümü sadece sesler çıkmıyor ama:
bu arada arkadaşlar benim sorunumu yaşayanlar(sadece ngage penceresinin çıkması)aşagıdaki dosyayı zipten çıkarıp direkt olarak hafıza kartındaki system/apps klasörünün içine atsınlar:

• Beğen
Tepkiler: yunusbahadır, m.yucel ve kesbi

Soneday

Soneday

Üye
Teşekkürler,ama o senn verdiğin playstation muhabbeti sadece Pocket PC'lerde geçerli,symbian için az kaldı geliyor,şuan test aşamasında...Emulatorler hakkında saniye saniye haberleri öğrendiğim bir kaynak var =)

mangdaşire

mangdaşire

Üye
    Konu Sahibi
olsun şimdilik diger emulatörlerlede idare ettirilebilir.bence ps1 oyunları okadar matah degil.

choqsuqar

choqsuqar

Üye
saol

mangdaşire

mangdaşire

Üye
    Konu Sahibi
ama yakında inşallah symbianlarada şu emulator gelir...

mangdaşire

mangdaşire

Üye
    Konu Sahibi
buda vsun binpda tarafından fulllenmiş sürümü:

(not: sesler çıkmamaktadır ama oyun oynatma konusunda bunda iyisini bulamadım)

şaka gibi!ben burada herkese konup açıp " şimdi ilk önce virtual keyboardı açın ve vkv2 veya vk seçin üstte çıkan ufak kırmızı dalgaya tıklarsanız olan klavyeler çıkar.ve bitti."diyorum ama bugün bir format attım formattan sonra bunları yükleyince vkv2 penceresi çıkmıyor...çözümü bulan varsa yazabilirmi?

sorun kalmadı başka bir virtual keyboard yükledim oldu.

mangdaşire

mangdaşire

Üye
    Konu Sahibi
linkler yenilendi ve vbag ile vnes aynı zipin içine alındı...:oke:

ReDBLacKEaqLee

ReDBLacKEaqLee

Üye
saolsın krdes

surkent_21

Üye
virüs var bunda

mangdaşire

mangdaşire

Üye
    Konu Sahibi
ne virüsü kardeş ya! Ben bunları bilgisayar tertemizken upload ettim.hoş şu anda bilgisayarım yok ama bu sebepten değil.bu arada ne virüsü varmış?virüs varsa upload sitesindendir.bilgisayarım olduğu zaman sorunu halletmeye çalışacağım.ama ben virüs olduğunu sanmıyorum.zaten s60 v5 yani 5800 gibi bir telefonun varsa nes emulatör olarak gpfce,gba emulatör icin gpsp kullan.bu konu eski.daha doğrusu eski değilde s60 v3ler icin.:oke:

caner**

Üye
Kardeşim Linkleri yenilersen çok sevinirim :)

mangdaşire

mangdaşire

Üye
    Konu Sahibi
Kardeşim Linkleri yenilersen çok sevinirim :)
tamam ama bu çok eski :) ve bundan oynamak işkence.gba oynayacaksan:http://www.maxicep.com/symbian-v9-4...eboy-emulatoru-yeni-surum-v0-65-a-515653.html
nes oynayacaksan:http://www.maxicep.com/s60-3rd-oyun-emulatorleri/gpfce-v-3-2-nes-emulator-symbian-0s-9-a-345544.html
snes oynayacaksan:http://www.maxicep.com/symbian-v9-4...ondore64-amiga-dos-snintendo-mame-418787.html
ama eğer illede bu konudaki linkleri istiyorsan maalesef o dosyalar şu anda elimde yok :)

caner**

Üye
Peki teşekkür ederim yinede çok saol :)

şerefli

şerefli

Üye
hacı bişi sor cam bende nsps yüklü oyun açmıyor atıyor

Üst Alt