5800 navi olup olmadığını anlama ve yazılım yükleme sorunu !!!

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

selo50

Üye
    Konu Sahibi
5800 navi olup olmadığını anlama ve yazılım yükleme sorunu !!!
Arkadaşlar öncelikle merhabalar. Siteyi aktif takip ediyorum ve hala şunu anlamış değilim. 5800 xpresmusic le navi nin arasında donanım farkı var deniliyor yani bu ne demek ? anladığım takarıyla kutu içerisinde olan telefonla beraber verilen donanımsal malzemeler mi, nasıl anlayabilirim telefonun navi olup olmadığını ve ayrıca 5800 navi yazılımı yoksa telefon kırmızı renkli ben ona navi yazılımı yükleyebilirmiyim ? sorun olurmu acaba ve yüklersem nasıl yüklemem gerekiyor. Daha önceki konulardan okudum fakat denediğimde ise çok farklı durumlar çıktı ortaya. Yardım ederseniz sevinirim.
İYİ FORUMLAR :)

nalcam22

nalcam22

Üye
navi türkiyede yok navi ile aralarında bi fark yok zaten

İz[Mir]Kan

İz[Mir]Kan

Üye
navi türkiyede yok navi ile aralarında bi fark yok zaten

Navi de ücretsiz navigasyon vardı ki sonra hepsine açıldı.Navi olduğu için GPS daha iyi çalışabilir.Ben navi fwsi attım kırmızı telefonuma güzeldi bir tek tema farklı gibiydi

ALpWaR24

ALpWaR24

Üye
İz[Mir]Kan;3381905' Alıntı:
Navi de ücretsiz navigasyon vardı ki sonra hepsine açıldı.Navi olduğu için GPS daha iyi çalışabilir.Ben navi fwsi attım kırmızı telefonuma güzeldi bir tek tema farklı gibiydi

navinin farkı yok gps daha iyi falan çekmiyor tüm donanımları aynı navinin kasası güzel sadece metalik gibi bişi bide teması farklı sadece bedava navigasyonu vardı ama oda artık xpressmusic için de var yani aynı

İz[Mir]Kan

İz[Mir]Kan

Üye

navinin farkı yok gps daha iyi falan çekmiyor tüm donanımları aynı navinin kasası güzel sadece metalik gibi bişi bide teması farklı sadece bedava navigasyonu vardı ama oda artık xpressmusic için de var yani aynı

Gps daha hızlı buldu bende.Kasa krom.Paket içeriği telefonu cama sabitliycek şekilde.

ALpWaR24

ALpWaR24

Üye
İz[Mir]Kan;3382031' Alıntı:
Gps daha hızlı buldu bende.Kasa krom.Paket içeriği telefonu cama sabitliycek şekilde.

sana öyle gelmiştir :ehe Paket içeriği telefonu cama sabitliycek şekilde derken ne demek istedin anlamadım

bthn_997

bthn_997

Üye
cama yapıştırılan tutacaklardan çıkıyor telefonda
zaten navigasyon odaklı bi telefondan çıkması gerek :D: D
ama kasası güzel yaa :ehe

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...