5800, N97 yani kısaca s60v5 telefonların bilinmeyen yönleri, değişik uygulamalar vb.

Sponsorlu Bağlantılar

emre_berk

emre_berk

Üye
    Konu Sahibi
5800, N97 yani kısaca s60v5 telefonların bilinmeyen yönleri, değişik uygulamalar vb.
Arkadaşlar bu konuyu açtım çünkü kendi telefnum 5800 kendi telefonum hakkında ki şeyleri veya yararlı işe yarar programları tek konuda toplayalım hem bulması kolay hemde yararlı olur diye düşünüyorum.

Ben başlatıyorum belki çoğunuz biliyor ama 5800da seskomutunu anlatıyorum. Telefonumuzun yeşil tuşuna basılı tutuyoruz şimdi konuşun diye bir ekran çıkıyor oraya rehberimizdeki birini adını söylüyoruz. Söylediğinize en yakın gelen seçeneği çıkartıyor. Veya saat kaç diyelim ve bekleyelim telefon saati söylüyor hoş bir şey. Ses komutunun seçeneklerine yani ayarlarına "ayarlar+telefon+ses komutları ndan bakabiliriz.

Her Şey 5800 Xm İçin

• Beğen
Tepkiler: bluetear_1559, usta2525, reis123 ve 2 diğerleri

mm_mm

mm_mm

Üye
Arkadaşlar bu konuyu açtım çünkü kendi telefnum 5800 kendi telefonum hakkında ki şeyleri veya yararlı işe yarar programları tek konuda toplayalım hem bulması kolay hemde yararlı olur diye düşünüyorum.

Ben başlatıyorum belki çoğunuz biliyor ama 5800da seskomutunu anlatıyorum. Telefonumuzun yeşil tuşuna basılı tutuyoruz şimdi konuşun diye bir ekran çıkıyor oraya rehberimizdeki birini adını söylüyoruz. Söylediğinize en yakın gelen seçeneği çıkartıyor. Veya saat kaç diyelim ve bekleyelim telefon saati söylüyor hoş bir şey. Ses komutunun seçeneklerine yani ayarlarına "ayarlar+telefon+ses komutları ndan bakabiliriz.

Her Şey 5800 Xm İçin
çokmuş bilinmeyen yönleri

• Beğen
Tepkiler: berkan254, osmanakan ve giray38
Crazy_Mehmet60

Crazy_Mehmet60

Üye
aynı özellikler nokia 3500 da var bu özellik çoğu nokia telefonlarında var artık ve çoğu insan biliyor

skypr1

Üye
bendede 5800 var ilk başlarda ses komutları düzenli olarak calışıyordu sonra hafıza kartını biçimlendirdim biçimlendirdikten sonra ses komutlarını deniyorum şölebir hata veriyor kayıtlı ses etiketi yok diye lütfen yardım

truvabeygiri

Üye
evt katılıyorum

'Patron

'Patron

Üye
ayarlar+telefon+ses komutları'ndan ses komutu ekleyın.

buda benden birisi aradağında kilit tuşuna bastığınızda sessize geçer.

~ angLr ^^

~ angLr ^^

Üye
bendede 5800 var ilk başlarda ses komutları düzenli olarak calışıyordu sonra hafıza kartını biçimlendirdim biçimlendirdikten sonra ses komutlarını deniyorum şölebir hata veriyor kayıtlı ses etiketi yok diye lütfen yardım

*#7370# Yap düzelecektir. Telefonun orjinaL ayarLarına döneCektir.

naz1f

naz1f

Üye
n97 de ses komutlarını açtım ama şimdi kapatamıyorum.. :hmmmnasıl kurtulacağım bundan ya.. :naughty:xD bilen var mı?*..
Öncden yeşil tuşa basılı tuttuğumda şimdi etkinleştirilsinmi diodu.. bende hayır diyordum yanlışlıkla evet dedim :aha: şimdi ses komutları etkin ama kapanmasını istiyorum nasıl kapatıcam bilen var mı?*.. :megafon: (: Şimdiden tşler.. (: :bigstar:

ahmetcancanturk

Üye
arkadaşlar ben nokia 5800 kullanıcısıyım telefona nasıl hard format atılacağını açıklıacağım öncelikler telefonu kapatın yeşil beyaz kırmızı tuşlara basılı tutun elinizi çekmeden kamera tuşuna basın ve el sıkışma anına kadar böyle tutun dil seç felan diyor ayarları yapın il alınmış gibi oluyor (denenmiştir)

emeğe saygı :good:

Deleted.

Üye

Her Şey 5800 Xm İçin

İyide saat ana ekranda zaten var. Menü tuşuna basıp geri diyorum daha kolay oluyor :)

aakmann

aakmann

Üye
telefon çalarken genel modundaysa telefonu yüzüstü koyu telefon susuyor ama karşıdaki arayanın yüzüne kapanmıyor:) deneyinn

Joker.

Joker.

Üye
menü tuşuna basılı tutulduğunda açık uygulamaları gösterir (ortadaki beyaz tuş) kırmızıyada uzun sürebasım telefon kapansın .D

pitbull16

pitbull16

Üye
arkadaşlar ben nokia 5800 kullanıcısıyım telefona nasıl hard format atılacağını açıklıacağım öncelikler telefonu kapatın yeşil beyaz kırmızı tuşlara basılı tutun elinizi çekmeden kamera tuşuna basın ve el sıkışma anına kadar böyle tutun dil seç felan diyor ayarları yapın il alınmış gibi oluyor (denenmiştir)

emeğe saygı :good:
beyaza basmaya gerek yok yeşil kırmızı kamera tuşu ve açma kapama tuşuna basılı tutun

Üst Alt