5800 Modifiyeli Versiyonda Müzik Çalar Sorunu..

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
kazimekinn

kazimekinn

Üye
    Konu Sahibi
5800 Modifiyeli Versiyonda Müzik Çalar Sorunu..
Merhaba Arkadaşlar,
Ben 5800 XM Modifiyeli Bir Versiyon Kullanıyorum, Kullandığım Sistemde Müzik Çaların Default Klasör Çalma ( Sounds ) Klasörünün Yolu Değiştirlip Music Klasörü Yapılmış Müzik Çalar Music Klasöründe Olan Ses Dosyalarını Görüyor ve Çalıyor Sounds Klasörüne Ses Dosyası Atınca Görmüyor, Herşey Çok Güzel Müzikleri Music Klasörüne Atıyorum Çalıyorum Fakat Sounds Klasöründe Ses Dosyası Olmayınca Tercihlerden İşte Zil Seslerini Falan Görmüyor Sadece Zil Seslerini Sounds'e Taşımakda İşime Gelmiyor Kısacası Müzik Çaların Orjinal Klasörünü Sounds Klasörüne Nasıl Çevirebilirim Mümkünmüdür Yardımcı Olursanız Sevinirim.

hxüxsxaxm

hxüxsxaxm

Üye
İçindeki Private Klasörünü C:\Private ile değiştirin. Telefonu Yeniden Başlatın.

kazimekinn

kazimekinn

Üye
    Konu Sahibi
baba kingsin sen :D nerden biliyon bu kadar seyi ayıkamadım :D

kazimekinn

kazimekinn

Üye
    Konu Sahibi
ortam bunun bide o zamn komple hafıza kartını tarayanı yapsan o daha makbule gecer...

--------------- Ekleme ---------------

valla sen bu işin doayeni olmussun bunuda halleden herhalde :D

vetemin

Üye
İçindeki Private Klasörünü C:\Private ile değiştirin. Telefonu Yeniden Başlatın.

Kardeş benim C: de private klasörü yok ne yapabilirim kafayı yiyecem attığımdada taşınamıyor diyor lütfen..

ecel54

ecel54

Üye
vetemin senin tel private klasörü olmadan nasıl çalışıyor :ehe . x-lore yükle görürsün

----------Eklendi @ 14:58:02 ---------- Yazıldı @ 14:56:20 ----------

telin hackli veya fw yüklü olmasıda gerekiyor

atakantan

atakantan

Üye
aynen yükle c de görürsun

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt