5800 Kullanıcılarına Güzel Haber !

Sponsorlu Bağlantılar

Furkan Emekli

Furkan Emekli

Üye
    Konu Sahibi
5800 Kullanıcılarına Güzel Haber !
Geçen gün yaptığımız açıklamada telefonun 2060 yılına kadar saatinin çalıştığını belirtmiştik. Tabi bu olay kullanıcılarımızı üzmüş ve çözüm arayışı içine sokmuştu. Şimdiki haberimiz onlar için bir nebze olsun güzel bir haber. Umarım beğeneceklerdir.

Yüzlerce dandik sertifikalardan birisi olan VeriSign adlı sertifika yaptığı açıklamada 5800'a 2036'ya kadar destek verecekmiş.

Lakin uygulama firmaları desteği kestiği için bu olay tartışma konusu haline geldi. Umarım yakın bir zamanda bizim gibi mağdur 5800 kullanıcılarına da iOS 8 güncellemesi gelmesi dileğiyle. Hoşçakalın...

Emrgncy

Emrgncy

Üye
Bir sertifika desteği de Alanya'nın Cikcilli beldesinden geldi, belde başkanı symbian işletim sistemine sahip 5800 telefonlara 2 günlük seminer sonrası 2050 yılına kadar geçerli bir sertifika vermeye hazırlanıyor.. ilgilenenlere duyurulur :P:

• Beğen
Tepkiler: Furkan Emekli
Furkan Emekli

Furkan Emekli

Üye
    Konu Sahibi
Bir sertifika desteği de Alanya'nın Cikcilli beldesinden geldi, belde başkanı symbian işletim sistemine sahip 5800 telefonlara 2 günlük seminer sonrası 2050 yılına kadar geçerli bir sertifika vermeye hazırlanıyor.. ilgilenenlere duyurulur :P:
Var mı artıran ?

Oğuzhan

Oğuzhan

Üye
Sonunda batırmışsın aga. Ama baş kısımlarını beğendim.

• Beğen
İhtiyar007

İhtiyar007

Üye
:tşk:

doctorrr

doctorrr

Üye
Abicim sen hala elden çıkarmadın mı bunu ya

• Beğen
_YldZEneS_

_YldZEneS_

Üye
orjinal fw mi bu

Furkan Emekli

Furkan Emekli

Üye
    Konu Sahibi
Abicim sen hala elden çıkarmadın mı bunu ya
4 bin lira para buldum kardeşimle ama telefona o kadar para vermek istemedik. Onun yerine yeni bir bilgisayar topladık kardeşim. Şuanda da yeni telefon alırım ama bi arkadaştan haber bekliyorum. Telefon alsam da bu alet benle bütünleşti artık. Organım gibi bir şey oldu. Satamam artık. İnsan evladını satar mı ? ;)
Evet.

_YldZEneS_

_YldZEneS_

Üye
4 bin lira para buldum kardeşimle ama telefona o kadar para vermek istemedik. Onun yerine yeni bir bilgisayar topladık kardeşim. Şuanda da yeni telefon alırım ama bi arkadaştan haber bekliyorum. Telefon alsam da bu alet benle bütünleşti artık. Organım gibi bir şey oldu. Satamam artık. İnsan evladını satar mı ? ;)
Evet.
satar abi hemde nasil satar, ben android kullandim simdi 5800 diyolar oda ne diyorum :ehe

• Beğen
Furkan Emekli

Furkan Emekli

Üye
    Konu Sahibi
Yeni telefon alırsam 5800'la açılış videosu çekeceğim ;)

Furkan Emekli

Furkan Emekli

Üye
    Konu Sahibi
abi sen android 4 ustu veya ios 7 ustu kullandinmi :ehe
Ben bu telefonu kullanıyorum diye iOS veya Android özürlü değilim ;) Android 4 çıkmadan önce kullanıyordum ben. Ninja Fruit , Angry Birds'ü kimse bilmezken biz bitirmiştik ;) Türkiye'de Android 4.0'ı ilk kullanan kişiler arasındayız yani. iOS'a gelince onu da kısa bir süre kullandım. Sen bakma benim 5800 kullandığıma.

_YldZEneS_

_YldZEneS_

Üye
Ben bu telefonu kullanıyorum diye iOS veya Android özürlü değilim ;) Android 4 çıkmadan önce kullanıyordum ben. Ninja Fruit , Angry Birds'ü kimse bilmezken biz bitirmiştik ;) Türkiye'de Android 4.0'ı ilk kullanan kişiler arasındayız yani. iOS'a gelince onu da kısa bir süre kullandım. Sen bakma benim 5800 kullandığıma.
sakin abi sadece 5800 dan neden ayrilamadigin icin bi soru sordum dokturdun :ehe

• Beğen

Üst Alt