5800 jealtin sorusu


Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
cres557

cres557

Üye
    Konu Sahibi
arkadaşlar 5800 a 2 ay önce falan jelatin kaplattım gözüm gibi bakıorm telefonuma fakat aklıma bir soru takıldı:( jelatin dokunmatik hassaslıgını zamanla azaltırmı_? degerli görüşlerinizi almak istiorm özellikle silentone den şimdiden teşekkürler hepiinize:)
 
Zat-ı Muhterem

Zat-ı Muhterem

Üye
Kullanan arkadaşlardan bildiğim kadarıyla belirgin bir azalma yok.Hatta hiç yok denilebilir
 
Şehriyar

Şehriyar

Üye
ben hep jelatinle kullandım hiç fark yok bence
 

Dtn

Üye
Bence de bir fark yok,beni tek rahatsız eden yanı scroll yaparken gıcırdaması.
 
ozanazy

ozanazy

Üye
Hiç bir yan etkisi yok arkadaşım merak etme. :) Rahat rahat kullanabilirsin.
 

Dream0ver

Üye
al bnden de o kdr bnm de hiç olmadı doknmatikde. hatta rahatlk hissettm rahatlıkla kullan ((=
 
cres557

cres557

Üye
    Konu Sahibi
orsı öle 2 tane çiizk war arkadaş kalem ucuyla kullanayım derken yapmıştı allahtan jelatinde çizikler içim gidio telefona bişi olacak die xP jelatinden kolay kolay geçmio çizkler_?
 
SilentOne

SilentOne

Üye
hiç sormyaın yha bn üstü jelatinli ilen kalemi biraz falza bastırmısın çizk jelatini yırttı ekranı çizdi ama allahtan ekranı katletcek bir çizik deqil ama yine jelatini deldik yha :D
 
cres557

cres557

Üye
    Konu Sahibi
silent nasıl becerdin matkaplamı giriştin xD
 

Dtn

Üye
geçmiş olsun :ehe yalnız şöyle de bir şey var,telefonun ekranı çok abartmayınca kolay kolay çizilmiyor (kalemsiz kullanırken),uzun süre jelatinsiz kullandım,sonra küçük bi çizik oldu diye taktım ama jelatindeki çiziklerle kıyaslanırsa ekrana bişeycik olmuyor neredeyse :ehe
 
Zegen

Zegen

Üye
Çizilmeye çok az müsaade eden bir ekranı var zaten 5800 modelinin ama jelatinle kullanmak daha mantıklı ve fark yaratmaması lazım:oke:
 
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
MaxiCep.com internet sitesi 5651 Sayılı Kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında BTK kurumu tarafından onaylı Yer Sağlayıcı olarak faaliyet göstermektedir. İçerikler, ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır.

MaxiCep.com; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir.

MaxiCep.com’un yer sağladığı içeriğin 5651 Sayılı Kanun’un 8 ila 9. maddelerine aykırı şekilde; kişilik haklarınızı ihlal ettiğini ya da hukuka aykırı olduğunu düşünüyorsanız Buradan yada [email protected] mail adresine e-mail göndererek iletişime geçerek bildirebilirsiniz.

Bildirimleriniz dikkatle ve özenle incelenmekte olup kişilik haklarınızın ihlali ya da hukuka aykırılığın tespiti halinde mevzuat kapsamında en kısa sürede işlem yaparak bilgi vereceğiz.
Üst Alt