5800 internetten video izleme

• 25 Ekim 2010
  • 4538 Okunma
  • 15 Cevap

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. arkadaşlar ben üç aydır 5800 kullanıyorum internetten herhangi bir siteden video izleyemiyoruz
    real player var oda bir işe yaramıyor bu telefona ait her siteye olacak varsa bir flash player bize yardım edin çok büyük bir iyilik yapmış olursunuz.
    ayrıca asıl konunun amacı bu: bu telefona uygun tek video sitesi www.vuclip.com biraz görüntü kalitesi kötü ama bütün videoları açabiliyor.
    tabi flasplayer olması inanın bu telefonu bilgisayardan farksız yapacaktı.

Yazan: rozalp
    alpbugra88 ve harun.er bunu beğendi.
  2. o siteden izlemeye devam et.flash program var ve sadece swf dosyalarını oynatır.

3. Nokia yeni telefon yapmakla meşgul. Flashmış videoymuş umrunda değiliz. Sattı bize telefonu ve bizde aldık. Olay bitti. Bi dahakine alırken dikkatli oluruz olur biter.

4. 5800 harika bir telefon sadece ışte flash player sorunu var ben inanıyorum ki bu işin bilenleri buna uygun rahatlıkla bir flash player yapabilirler hatta belkide yapmışlardırda biz bulamadık:aman2:

--------------- Ekleme ---------------

gerçektende bu konu hakkında bilgisi olan lütfen yardım etsin
    5800 için abode flash player
    yoksa bu telefon bi işe yaramaz

--------------- Ekleme ---------------

...yardım...

5. video izlemek istiyorsan androidli telefon al.5800'da flash player yoooooooook.....

6. bn facede bazı videoları ve youtubedeki tum videoları izleyebiliyorum

7. sanırım kimsenin bilse bile yardım edeceği yok
    ama yeni bir fikrim var oda garantisine götürüp yazılım güncelleme
    büyük ihtimal flash player desteği vardır

8. yok kardeş flash player destegi yok diye biliyorum bende sadece belli başlı yerlerde açıyor video facebook youtube gibi yerlerde ama ugraşma yazılım gncelleseler de olmaz büyük ihtimal v6 ya kdr da bu sorun çözlmez (:

9. sanırım 5800'da flash player olmadığını anlamak istemiyorsun.:off:

10. Telefon her videoyu açmıyor ama ben sana cepten youtube a girme yolunu tarif edeyim ki ordan her videoyu rahat rahat izlersin: "Ayarlar-Bağlantı-Hedefler-İnternet" yolunu izle, ardından internete bağlandığın kablosuz erişim noktasını aç, bağlantı ayarlarıyla dolu bir menü görünecek hiç birşeyi elleme sol alttaki seçenekler butonuna bas, sonra gelişmiş ayarları aç, "IPv4 ayarlarını" seç, "DNS adresleri" ni "8.8.8.8 ve 8.8.4.4" olarak değiştir. herşeyden çık ve telefonu bir kere kapatıp aç (yoksa ayarlar çalışmaz). artık dns ayarlarını değiştirdiğin erişim noktasını kullanarak youtube da rahatca gezebilirsin.

11. kardeş geçen arkadaşın 5800 ında uyguama güncellemelerine baktım flash lite 3.1.(6) vardı hemen güncelledik flash player 9 a denk .
    merak etme yakında flash lite 4 ü sunar oda flash player 10 a denk olur.
    hem moralini bozma adamlar kos koca IPhone nin çoğu modeline bile flash player koymamış.
    sadece bizim real player ile izlediğimiz siteleri izliyorlar.
    biz ise youtubenin tam sitesini bile izliyoruz.
    bide bu flash player olsa bile video izlemek için internet hızının yüksek olması gerek öyle skyfire gibi zannetme
    onlar interneti mobile dönüştürüp öyle yayınlıyordu.senin web browserin direk aldığı için 10 dk lık bir videoyu en az 20 dk da izlersin

12. arkadaşlar netten video izleyebiliceginiz bir diger sitede VidiMob.Com - Türkiyenin ilk ve tek mobil video paylaşım servisi! - Bedava video indir, Bedava videolar, Cep videoları, Bedava 3Gp videolar hemen hemen cogu aradınız video bulunuyor ıster ızleyın ıster video yada mp3 olarak indirin bu arada flaş playere gelince 5800 da var hemde flas player 10 var ama turkiyede kullanılmıyor henuz ilerde kullanılırmı bilmem yok ben illa film de izlerim diyorsanız bi altarnatifte googleden googlevideo işinizi görür ordan izleyebiliriz

13. dns degiştir
    8.8.8.8
    8.8.4.4 yap you tubeyi tel kendi tarayıcısından normal site gibi izleyebilirsin operadanda direk reel playerla acar.

14. ben boşuna bvu teli aldım tel çıktı türkiyeye geldi tak aldım ama keşke almasaydım 400 lira fazla verip iphone alsaydım bu telefon 5 para etmez bu telefonla iphone yi nasıl karşılaştırıp 5800 a iyi diyorlar çözemedim dokunmatik tellerin rezaleti (tabiki çinmallarından sonra) alıcaklar bence parasını çöpe atmasın bi dailymotion video google ve youtubeden izleniyor başka da yok

15. Arkadaşlar ben bi konudan bahsetmek istiyorum.Sitedeki uygulamalardan signed ve unsigned olan uygulamaları ayrı çatı altında toplasak iyi olmaz mı ? nedeni ise telefonu hackli olanlar var hackli olmayanlar var.Hackli olmayanlar direkt olarak signed yazan kısma diğerleride diğer kısma girip istediği uygulamayı telefonuna yükler..Nasıl fikir?

16. kardes iphonede sadece youtube izleniyor.iphone 4 den bahsediyorsan o baaska .bulutut yok dosya yonetici yok kamera 2 mp flash yok vlideo cekme yok ne iphone 5800 ona 10 ceker

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
Yüklüyor...
19/11/2018 - 09:52