5800 İnternet Sorunu Kafayı yemek üzereyim

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
zensOkey

zensOkey

Üye
    Konu Sahibi
5800 İnternet Sorunu Kafayı yemek üzereyim
Arkadaslar telefonu alalı 1 ay falan oluyo.Aldıgım zamanlar wifi ile baglanmaya calısınca gecersiz sunucu ismi hatası alıyordum.wifi fazla kullanan bi insan olmadıgım icin onemsemedim.Normal gprs yoluyla baglanabiliyordum.Son bi kac gundur onuda yapamıyorum.Web'e giriyorum adresi yazıyorum.Baglantıyı seciyorum.Bombos bir ekran.Sonra gecersiz sunucu ismi diyor.Cesitli tarayıcılardan denedim sonuc aynı.0.facebook.com dahil hic bir siteye giremiyorum.Ve boyle olunca telefon bi isime yaramıyor.Nette arastırdım cok.Aynı sorunu yasayanlar mevcut.Ama kimi derdine care bulamamıs.Kimi bulmus ama cozumu paylasmamıs.Son care olarak buraya yazmayı uygun gordum arkadaslar lutfen yardım edin kafayı yemek uzereyim.

cehili

cehili

Üye
Arkadaşım bağlandığın wireless ağı internete açık değil ondan öyle diyor.
Diğer bir sorununda ise wap ayarların yapılı ancak Gprs ayarların yapılı değil.

zensOkey

zensOkey

Üye
    Konu Sahibi
İkiside yapılı.İkisinide sildim baştan yaptım.Vodafone'dan istedim.Olmayınca sett wizardla yaptım.telefona hard format attım sorun değişmiyo.Wifi önemli değil olmasada olur önemli olan gprs ten girebilmem

cehili

cehili

Üye
Elle yapılandır ayarları internetten araştır.

cnbrs56

cnbrs56

Üye
bağlantı/sebekede ne seçili. Ben çift mod kullanıyorum. Umts veya gsmden bağlanınca arada bi benimkide aynı hatayı veriyor

muratvemine

muratvemine

Üye
Benimde bi aralar Turkcell hattımda öyle oluyordu Vodafone takınca sorunun gittiğini gördüm birkac hafta vodafone kullanmıstım bi gün hard format attım ve turkcell hattımı taktım sorun kendiliğinden ortadan kalktı.... sende hard format dene yapılısı : Telefon Kapalıyken Yeşil tuş , kırmızı tuş , Kamera Tuşu ve Açma Tuşuna El Sıkma Ekranı Gelene Kadar Basılı Tut

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...