5800 ile internet üzerinden flash içerikli oyunlar poker gibi veya yarışmalara katılmak istiyorum

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
xclark

xclark

Üye
    Konu Sahibi
5800 ile internet üzerinden flash içerikli oyunlar poker gibi veya yarışmalara katılmak istiyorum
syambian ürünü olan 5800 ile internet üzerinden flash içerikli oyunlar poker gibi veya yarışmalara katılmak istiyorum bunun bir çözümü varmı acaba, yoksa syambian ürünü olan bütün telefonlar bu durumdan hep mahrummu kalıyor

Furkan Emekli

Furkan Emekli

Üye
syambian ürünü olan 5800 ile internet üzerinden flash içerikli oyunlar poker gibi veya yarışmalara katılmak istiyorum bunun bir çözümü varmı acaba, yoksa syambian ürünü olan bütün telefonlar bu durumdan hep mahrummu kalıyor

1. Syambian değil Symbian
2. 5800'da flash player 3.17 var yani yok gibi birşey ve dediğin gibi bu oyunlardan mahrum kalıyor ve bundan sonra da Symbian bittiği için mahrum kalacak .

xclark

xclark

Üye
    Konu Sahibi
teşekkürler bilgilendirme için, peki e7 de olsa durum aynı değişen birşey yok değilmi

azrock

azrock

Üye
Evet. E7'de de Flash Lite 4 var ama çok da işe yaramıyor.

paradox07

paradox07

Üye
Peki ben bir şey sormak istiyorum.androidde de durum aynı mı?mesela symbian telefonda hotfile veya geri süre sayan download sitelerinden bir şey indirebilir miyiz?yani süre takılıp kalır mı yoksa sürenin ardından indirme linki gelir mi?

xclark

xclark

Üye
    Konu Sahibi
Evet. E7'de de Flash Lite 4 var ama çok da işe yaramıyor.

Iyiki almamış 600 lira boşa gidiyormuş az daha teşekkürler bilgilendirme için

- - - Eklendi - - -

Peki ben bir şey sormak istiyorum.androidde de durum aynı mı?mesela symbian telefonda hotfile veya geri süre sayan download sitelerinden bir şey indirebilir miyiz?yani süre takılıp kalır mı yoksa sürenin ardından indirme linki gelir mi?

Bu tür sitelerde sıkıntı yaşanmıyor ben indiriyorum

Furkan Emekli

Furkan Emekli

Üye

Opera mini'den indirirsen problem olur ama Original Web Browser'dan indirirsen sorun olmaz.

paradox07

paradox07

Üye
Hm teşekkürler :)

about123

Üye

İnternettn oyun oynamak istyosan.'gaymun ' diye bi site var teldn gir 2dk.da hemen üye olup online okey,tavla,satranç,pişti vb.oyunlar oynaya biliyon.kasmıyo fln.
Tek sıkıntı okeyde sana 30 sn veriyosa 27. Sn yede oynaman gerekyo.oda fazla önemli değl.olur okadar.
Derste okey attırıyom.;)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt