5800 GPS Sorunu

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

tufan_81

Üye
    Konu Sahibi
5800 GPS Sorunu
5800 telefonumda son sürüm haritalar yüklü güncelleştirmeler yapılı fakat konumlamaya girdiğimde konum aranıyor deyik kalıyor ne yapmam lazım ? nokianın sitesinden ücretsiz navigasyon dosyasınıda indirdim kurdum :ağlarım:

Nadir

Nadir

Emekli Yönetici
açık alanda biraz bekleyeceksiniz.ilk bağlanmada uzun sürebilir.ayarlardan konumlama yöntemlerinden tümleşik gps seçin diğerlerini kaldırın böylece ücretsiz kullanırsınız..

tufan_81

Üye
    Konu Sahibi
telefonuma jaf ile yazılım atmadan önce 2-3 saniyede giriyodu internet paketim var girsinde ücret önemli değil

--------------- Ekleme ---------------

birde kullanabileceğim 5800 için en iyi modifikasyon sistem nedir bilgi verebilirmsn modum

--------------- Ekleme ---------------

telefonumda int paketi var o önemli değil telefonuma jaf ile yazılım atmadan önce 2-3 saniyede giriyodu birde kullanabileceğim 5800 için en iyi modifikasyon sistem nedir bilgi verebilirmsn modum

emrx

Üye
garmin yükle

Nadir

Nadir

Emekli Yönetici
modifikasyon bölümü var hangisi güzel bilmiyorum ben hep orjinal kullandım..

SilentOne

SilentOne

Üye
şu garmini bir türlü kullanamayım

Şehriyar

Şehriyar

Üye
ben hepsini denedim şuan tsunami v3.1 kullanıyorum bence gayet iyi tavsiye ederim...

tufan_81

Üye
    Konu Sahibi
kendi nalet programıda çalışmıyo konumum a bastıımda ekranda öylece bekliyo sarı çizgiler dahi yok gps sinyallerinden
Yarın uludağa gidiyorum elimde 5800 gpsli telefonum var ve bunu her ihtimale karşı kulanmak istiyorum kaybolmamak için :D

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt