5800 Font Sorunu-Lütfen Yardım-

Sponsorlu Bağlantılar

kafile1903

kafile1903

Üye
    Konu Sahibi
5800 Font Sorunu-Lütfen Yardım-
Merhaba arkadaşlar.Ben 2 seneden beri 5800xm kullanıyorum ve geçenlerde telefona cfw(flash) attım.Tamam herşey güzel.Ama Flip Font programıyla telefonun fontunu değiştirince telefonda ki çoğu simge görünmüyor.Yani -MENÜ- simgesi yerine birsürü karışık yazı yazıyor.Programı kaldırdım.Bilgisayardan font değiştirdim.Yine aynı sorun.Acaba bunun çözümü varmı?Yani cfwli telefonlarda font değiştiremeyecek miyiz :dry: Lütfen Yardım :tşk:

hikmet366

hikmet366

Üye
Cfw de navıbar var ıse font değistirırsen garıp yazılar çıkar

ama cfw yi yapan kişi uygun fontlar ayarladı ise rahatlıkla o uygun FONTları kullana bilir sin

kafile1903

kafile1903

Üye
    Konu Sahibi
Cfw'yi yapan kişi sensin kardeş :alkis Windows 8 cfw sini kullanıyorum.O zaman bu problemi sen mi düzelteceksin?

hikmet366

hikmet366

Üye
Cfw'yi yapan kişi sensin kardeş :alkis Windows 8 cfw sini kullanıyorum.O zaman bu problemi sen mi düzelteceksin?

uygun fontlar hakanın yaptığı cfw var ya onun verdığı uygun fontlar varya onları kullana bilir sın onlar benim cfw ile uyumulu

kafile1903

kafile1903

Üye
    Konu Sahibi

uygun fontlar hakanın yaptığı cfw var ya onun verdığı uygun fontlar varya onları kullana bilir sın onlar benim cfw ile uyumulu

sana zahmet link yada dosyayı yollar mısın kardeş buraya.

hikmet366

hikmet366

Üye
evet ama cfw nın son sürümünde

hikmet366

hikmet366

Üye
rica ederim

Üst Alt