5800 fmobi

Sponsorlu Bağlantılar

3250 gökhan

3250 gökhan

Üye
    Konu Sahibi
5800 fmobi
slm arkadaşlar uzun deneme ve çabalarima rağmen bi sonuca ulaşamadim. Forumdaki bütün fmobi sürümlerini denedim error facebook api hatası. Facinate çalışmıyor , touch face xface olmuyor, başka bi yol var mi acaba, bu arada telefonda hakan kardeşimin yaptığı belle yüklu, bu konuda bilgi sahibiyim hard format sil yeniden kur son sürüm falan hepsini yaptım, araştır demeyin araştırdım bulamadim ki yardım istiyorum , teşekkürle maxicep ailesi

Symbianizer

Symbianizer

Üye
Tüm bunları yaptıysan ve bulamadıysan yok demek ki :hmmm
Facebook un sitesinden indirincede mi aynı hatayı veriyor ?

3250 gökhan

3250 gökhan

Üye
    Konu Sahibi
harbiden yok o zaman :) kendi sitesindeki face çalışıyo ama biliyorsun kötü , peki touch facebooka giriyorum telefonun kendi tarayıçısinda o çok güzel fakat kendi tarayıçısi olduğu için biraz yavaş, opera uc browser denedim onlarda açmıyo tam , acaba java mi istiyo o site veya bu tarayıca benzeyen bi tarayıcı var mi, çok soru sordum ama merak symbian efsane ya bırakılmaz :)

Symbianizer

Symbianizer

Üye
5800 da olması gerekir aslında ama :hmmm Kullanmadığım için bilmiyorum :bilmm

TheLordofDarkness

TheLordofDarkness

Üye
opera mini denedinmi o gayet hizli ve yeni surumler yerine eski surumleri dene

İhtiyar007

İhtiyar007

Üye
slm arkadaşlar uzun deneme ve çabalarima rağmen bi sonuca ulaşamadim. Forumdaki bütün fmobi sürümlerini denedim error facebook api hatası. Facinate çalışmıyor , touch face xface olmuyor, başka bi yol var mi acaba, bu arada telefonda hakan kardeşimin yaptığı belle yüklu, bu konuda bilgi sahibiyim hard format sil yeniden kur son sürüm falan hepsini yaptım, araştır demeyin araştırdım bulamadim ki yardım istiyorum , teşekkürle maxicep ailesi
Maalesef yok. :no:

3250 gökhan

3250 gökhan

Üye
    Konu Sahibi
opera mini eski sürümlerini denedim sonuç yine aynı, ama eski sürümler daha hızlı gibi, ben pes ettim arkadaşlar saolun :)

TheLordofDarkness

TheLordofDarkness

Üye
cfw denedin mi eger yukluyse farkli bir taneye gec

Üst Alt