5800 ev ekranı rehber çubuğu!!!(LÜTFEN YARDIM EDİN)

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
niqotein

niqotein

Üye
    Konu Sahibi
5800 ev ekranı rehber çubuğu!!!(LÜTFEN YARDIM EDİN)
2hafta önce 5800xm aldım.Daha önce bi abimin telefonunu 1-2 hafta kullandım ve çok memnun kaldığım için aldım bu telefonu.Özellikle de ev ekranındaki rehber çubuğu olayına hayran kaldım...Fakat yeni aldığım telefondaki ev ekranı çok farklı ve kullanışsız geldi bana...Versiyondan olabileceğini düşünerek v40 olan versiyonumu v51.006 ya yükselttim fakat hala aynı durumda...:vur:vur

İşte şuanki ev ekranı rehber çubuğum;

İlk kullandığım 5800daki ev ekranı tipi:

Sizinde anladığınız gibi 2. resimdeki gibi olmasını istiyorum bunu nasıl yapabilirim?Yardımcı olanlara şimdiden teşekkürler...

Türe

Türe

Üye
kardeşim bu rehber çubuklarının 2si de aynı :oke:

hendeklee

Üye
türe arkadaşımın dediği gibi 2 side aynı 2.sinde rehberde seçili bir kişinin üstüne tıklayınca gelen bölüm gözüküyor

bthn_997

bthn_997

Üye
rehber çubuğunda her hangi bir kişiye dokunursan alttaki menü gelir karşına :oke:
işin garibi ben de gri 5800ıma arkadaki çizgi çizgi temayı arıyorum :D

ultrayer6

ultrayer6

Üye
eski tip ev ekranı eski versiyonlarda vardı, yeni versiyonlarda bunu kaldırdılar :oke: v30 'da falan vardı bu :oke:

----------Eklendi @ 22:03:38 ---------- Yazıldı @ 22:01:56 ----------

arkadaşlar olayı tamamen yanlış anlamış, üzerine tıklayınca gelen menü değil bu, ayrıca iki resim aynı da değil, eski versiyonlardaki ev ekranı bu...

bthn_997

bthn_997

Üye
yenilerle pek bi farkı yok sanki?

Türe

Türe

Üye
arkadaşım ben bu telefonu 6 ay kullandım ve ezbere biliyorum neyin ne olduğunu ikisi de aynı bildiğim şeyi mi öğreteceksin bana ? Farklı resim aynı ev ekranı :oke:

Arisklaus

Arisklaus

Üye
aga 9 aydır kullanıom aynı.kartvizite tıklıon bilgileri çıkıo altta.iddialaşmayın bizle

ultrayer6

ultrayer6

Üye
arkadaşım ben bu telefonu 6 ay kullandım ve ezbere biliyorum neyin ne olduğunu ikisi de aynı bildiğim şeyi mi öğreteceksin bana ? Farklı resim aynı ev ekranı :oke:

6 ay öncesinde dek v50 vardı çok bilmiş şey.
v30 'dan bahsediyoruz şurada.

Yok tecrübe kullanma süresine bağlı ise ben şubat 2009'dan beridir kullanıyorum.

Türe

Türe

Üye
hey noluyo artis şey ben bu telefonun v30 unu da kullandım v40i da kullandım v52 yi de kullandım tamam mi bil ona göre konuş bilip bilmeden de saçma yorumlar yapma ! ;)

SilentOne

SilentOne

Üye
2side aynı sadece v40daki daha gelişmişi

niqotein

niqotein

Üye
    Konu Sahibi
Alttaki resimde ev ekranına koyulan kişi sayısı 4le sınırlandırılmş kişilerin üstüne tıklayınca altta küçük bi pencere açılıyo.araştırdım ve v30 larda filan o şekilde olduğunu öğrendim.. üsttekinde ise kişilern üstüne tıklayınca ekranın tamamına bi pencere geliyo kartvizit bilgileri olan...yeni versiyonlarda kullanmışlar bunu...bide yeni versyonda rehber ve telefon yazı ile eskisinde sembolle ufak bi kaç fark var yani :) ama bence eskisi daha kullanışlı gibi geldi :D neyse sorunumun bir çözümü olmadığına göre ilgilenen arkdaşlara teşekkür ederim :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt