5800 Ekran Jelatini Takma Hakkında

Sponsorlu Bağlantılar

c7q7

c7q7

Üye
    Konu Sahibi
5800 Ekran Jelatini Takma Hakkında
Arkadaşlar bugün 5 tl'lik, telefoncularda satılan jelatinlerden aldım. Nasıl yapıştırılacağını anlamadım. Yamulttum sinirlenip. Bir daha alacağım. Yardım edermisiniz nasıl yapılacağı hakkında ?

hendeklee

Üye
onu sen değilde telefonunca söyle o yapıştırsın ben öyle yaptım

bthn_997

bthn_997

Üye
güzelce ekranını sil hiç toz kalmasın
sonra before yazan kısmını sök ve hemen telefonun üzerine koyyapıştır havasını kenarlara iterek al
daha sonra after yazan tabakayı sök bu kadar

c7q7

c7q7

Üye
    Konu Sahibi
onu sen değilde telefonunca söyle o yapıştırsın ben öyle yaptım

Telefoncu yapmadı.:bilmm
güzelce ekranını sil hiç toz kalmasın
sonra before yazan kısmını sök ve hemen telefonun üzerine koyyapıştır havasını kenarlara iterek al
daha sonra after yazan tabakayı sök bu kadar

Aşırı baloncuk kaldı ekranda.Yapıştırmasını filan doğrudüzgün hallettim hizaladım ama çok fazla baloncuk kaldı ekranda.:vur

JayJayyy

Üye
azar azar alttan yukarı doğru kulak çöpüyle sağa sola sallayarak bastıra bastıra yapıştır.öyle hava kalmaz.

c7q7

c7q7

Üye
    Konu Sahibi
Yarın denerim artık. Teşekkürler.

jayjay16

jayjay16

Üye
arkadaşım ilk güzelce sil ekranı.daha sonra aşağıdan yukarıya doğru yavaş yavaş yapıştır. yapıştırırken hava kabarcığı kalırsa geri gel tekrar yapıştır.ben öyle yaptım hiç kalmadı ekranda olup olmadığı belli olmuyo.

c7q7

c7q7

Üye
    Konu Sahibi
arkadaşım ilk güzelce sil ekranı.daha sonra aşağıdan yukarıya doğru yavaş yavaş yapıştır. yapıştırırken hava kabarcığı kalırsa geri gel tekrar yapıştır.ben öyle yaptım hiç kalmadı ekranda olup olmadığı belli olmuyo.

3-4 kez denedim hep kabarcık kaldı. Son kez baktığımda toz parçacıkları vardı jelatinde. Sonra sinirlendim bez sıkar gibi yamultup attım.:vur Bi dahakine arkadaşa yaptırmayı düşünüyorum. Yarın son kez deniyeceğim.

JayJayyy

Üye
tozları çekiyor doğrudur.ben muslukta yıkamıştm anca öyle geçmişti.hiç bir zararı yok toz çekerse yıkayabilirsin.veya kolanyalı mendille silebilirsin

_reflex_

_reflex_

Üye
:) kardeşim en iyisi götür telefoncuya . kendine kızamıyorsun ama o hata yaptıgında en azından ona kızabilirsin :)

bozkurduz

bozkurduz

Üye
ben de aldım adam ben takamam dedi. kendim denedim her taraf baloncuk oldu. bikaç tane almıştım hepsi boşa gitti :)

SilentOne

SilentOne

Üye
ekranı güzelce sil ole yapıştır

Üst Alt