5800 çözemedim hala

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

n73balikesir

Üye
    Konu Sahibi
5800 çözemedim hala
-Daha önce sormuş ama hala çözemedim son kez sormak istiyorum.telefonum 5800.
-kitap okuma programı smart office programını kurdum.ikou tıklayınca bazen açılıyor(nadiren)çoğu zaman ise kırmızı renk oluyor açılmıyor dahası teli kilitliyor.kaldırıp tekrar kurdum sorun aynı
-alternatif olarak albite reader prgramını kurdum.bu program sorunsuz çalışıyor ama txt.doç olanları çalıştırıyor pdf çalıştırmıyor hatta gözükmüyor dahası açtığı doç txt ise noktaı harfleri ? gösteriyor o da okunmuyor.
alternatif olarak dorianı kurdum oda açılmıyor.
ne yapabilirim.
-program yada uygulamaları hep E ye kuruyorum doğru yapıyorum değil mi?
-merak ettiğim türkçe bir kelimenin anlamını öğrenmek için kısayolda ana müneye yerleştirebilceğim uygulama/program var mı?
-sensör oalrak istediğim an yatay/dikey konumana getirebilceğim proğram var mı.ayarlardan yapmayı biliyorum ama malesef kafasına göre hareket ediyor.

Atacan-

Atacan-

Üye
Kardeşim şurayı güzelce bir incele emin ol bulacaksın
Symbian S60v5 Ofis Uygulamaları

Daha önce zaten gerekli programlara yönlendirdim.
Program açmıyor açsada donuyor diyor.
Herkesde çalışan program arkadaşımızda çalışmıyor.
Balıkesir.Yedeklerini aldıktan sonra Hard format at telefonuna.Sonra kur uygulamanı kullan.
Sonra yükleyeceğini yükle

n73balikesir

Üye
    Konu Sahibi
formattan korkuyorum.o kadar dolu telefon.bilgiler kaybolacak diye korkuyorum.

_RYUK_

_RYUK_

Üye
albite reader harf sorununu yaşamamak için menu den set chapter encoding girip uygun yazı kodunu bul.o zaman yazıların duzgun cıkacaktır

n73balikesir

Üye
    Konu Sahibi
sağol canım arkdaşım.sopa değil çözüm gösterdiğin için.yazı düzeldi.kaldığım yerden devam etmem için gerekli ayar ve dikey değilde yatay okumam için gerekli ayar.ve en önemlisi en uygun ayarları paylaşırmısın yani şurdan şu ayaralrı yaparsan en uyugn ayar olur diye.çok mutlu ettin.

_RYUK_

_RYUK_

Üye
yatay sekilde okumak telefonun sensorlernı ac yan tuttugun oda yan döner.o zaman okumak daha rahat olur.kitap okumya baslamadan önce yukarıda bulunana t harfine basarak yazı boyutunu buyut daha rahat okursun.karanlık ortamda okuyacaksan ay ve günesin oldugu bir simge var oraya basarak gece modunda oku ozaman gözler.n cok yorulmaz.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt