5800 bir kaç soru.lütfen cevaplarmsınız?

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

n73balikesir

Üye
    Konu Sahibi
5800 bir kaç soru.lütfen cevaplarmsınız?
Arkadaşalr
Hepinizie hayırlı cumalar
Abime 5800 aldık.benim telde 5800
abim internnet kullanmıyor ve bana senden bana aktaralım diyor
dün bluetooth ile aktarım yapıyordum şarkı-klip falan abim için hafıza dolu uyarısı yaptı.baktım 4,5 GB boş alan var.ayarlayamadım.bunu nasıl düzeltebilirim.
2-şimdi ben buradan bakarak telimi hackledim yani sertifika sorunu olmadan telme yükleme yapıyorum.program-oyun vs..peki benim telden abime akratım bluetooth'la olur mu,yoksa sertifika hatası yada aktarım hatası verir mi?
verirse hacklemem mi gerekiyor.evde internnet yok.basit şekilde nasıl düzenleyebilirim.
3-oyun istiyor özellikle savaş maceralı hangileri var. ben telime yükliyecem benden de abime aktarıcaz.
teşekkür ederim şimdiden...

avcitalip

avcitalip

Üye
Arkadaşalr
Hepinizie hayırlı cumalar
Abime 5800 aldık.benim telde 5800
abim internnet kullanmıyor ve bana senden bana aktaralım diyor
dün bluetooth ile aktarım yapıyordum şarkı-klip falan abim için hafıza dolu uyarısı yaptı.baktım 4,5 GB boş alan var.ayarlayamadım.bunu nasıl düzeltebilirim.
2-şimdi ben buradan bakarak telimi hackledim yani sertifika sorunu olmadan telme yükleme yapıyorum.program-oyun vs..peki benim telden abime akratım bluetooth'la olur mu,yoksa sertifika hatası yada aktarım hatası verir mi?
verirse hacklemem mi gerekiyor.evde internnet yok.basit şekilde nasıl düzenleyebilirim.
3-oyun istiyor özellikle savaş maceralı hangileri var. ben telime yükliyecem benden de abime aktarıcaz.

Bak Kardeşim Dosya Aktaramama Sorunun Bluetooth'taki donanımsal bir sorundan da kaynaklanıyor olabilir belki yazılımsal da olabilir büyük ihtimalle yazılımsal dır cfw yüklemeni tavsiye ederim onlar daha sorunsuz ve daha stabil çalışıyorlar...

hackleme konusuna gelirsek benim cihazım hackli diyorsun abiminki hacksiz diyorsun anladığım kadarıyla eğer sendeki oyun signed se abinin cihazında bir problem olmaz fakat unsigned ise abinin cihazınıda hacklemen gerekir...

n73balikesir

Üye
    Konu Sahibi
bluetooth'de sorun yok.çünkü 1-2 tane veri gönderdim.sonra hafıza dolu dedi boş olmasına rağmen bir türlü ayarlıyamadık.
arkdaşım signed uygulama ve oyunlar arıyayım.yükliyeyim evdede abime aktarayım.hangileri var acaba.
hafızada yer olmasına rağmen dolu gözükmesini nasıl çözebilirim.

juristokrat

juristokrat

Üye
dolu dediği hafıza ram hafıza muhtemelen ya da telefon hafızası da olabilir.şimdi sen abinin telefonuna x plore programını yükle tabi signed olanı.programın türkçe dili var zaten.ayarlardan türkçe dili seç ve abine attığın dosyaları o programla mesajlar bölümüne girip hafıza kartına taşı.böylece telefon hafızasını boşaltmış olursun.oyunlar için de oyun bölümüne bak derim.bir de uygulamaları oyunları falan yüklerken hafıza kartına yükle.

Aybin.Kilic

Aybin.Kilic

Üye
Mesaj hafızasıni değiştir sorun kalksın :)

n73balikesir

Üye
    Konu Sahibi
eyvallah...büyük ihtimal seçili olmadığından yada c seçili olduğundan oraya atıyor o da hafızayı bitiriyor.peki arkdaşım nasıl ulaşabilirim o bölüme yani hafıza olarak d yani kartı seçebilirim.c dekileri nasıl silebilirim.
teşekkürler...

Aybin.Kilic

Aybin.Kilic

Üye
Hemen yardım edelim.
Menü > mesajlar > seçenekler > ayarlar >diğer
kullanılan hafıza yı hafıza kartına al.

bluetooth ile aldığın dosyaları mesajlardan sil

marist

marist

Üye

Oyun , UyguLama Gibi KorumaLı NesneLeri Abine Göndermek İçin X-pLore yi kuLLanman Lazım. Sorunsuz GönderiLebiLiyor.

X-pLore Buyrun ; http://www.maxicep.com/symbian-s60v...51-s60v5-anna-modifiyeli-3-sn-yok-605320.html

Bunun İçinde Buraya BakabiLirsiniz İstediğinizi YükLersiniz.

Buyur ; Symbian S60v5 Oyunları

KoLay GeLsin..

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt