5800 Beleşten 2 mb RaM

• 13 Mayıs 2011
  • 1849 Okunma
  • 16 Cevap

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. Arkadaşlar 5800 da kamerayı açıp bir foto çektiniz mesela.sonra çıkış deyince çıktığınızı sanıyosunuz ama hayır kamera arkada sinsi sinsi hala çalışıyor.
    Peki nasıl kapatacaksınız onu tamamen.şöyleki netqin mobile guard diye bir program var onu kurcaksınız önce.programı www.netqin.com/en/guard/download adresinden indirebilirsiniz.sonra programa girince program sizden aktivasyon için 1kereliğine internet bağlantısı isteyecektir.aktivasyon tamamlanınca çıkan menüden clean spam>memory cleaning e tıklayınca orda gizli çalışan uygulamaları göreceksiniz.kameranın üzerine gelip options>close application dediğinizde ramın 2mb boşaldığını göreceksiniz ve bataryanın daha uzun gittiğinide göreceksiniz.

Yazan: JayJayyy
    flunight bunu beğendi.
  2. güzel akrdeşim hemde çok güzel bi çözüm bende kısa yolunu söyleyeyim kill mee yi herkez bilir orada da görebilirsin sinsi sinsi çaılıan programalrı arka planda kileri istediğini sonlandır hatta telefonun apps klasörünün çalıştığını bile :)

3. lan sana şimdi burdan bi uçarım benim çirkin kardeşim olursun:d: biliyorum onu ama bu proda daha birçok özellik var hiç kullandınmı bilmiyorum ama.neyse sen kill mee den konu açarsın orda anlatırsın.ha o pronun adı kill mee değil kill me :ehe:

Febris ve flunight bunu beğendi.
  4. aga x-clear ram blow kill me yeter zaten xD

5. Kapatma tuşuna bas. Hafıza kartını cıkar a tıkla. Yine tum uygulamalar kapanıyo. Programa ne gerek war. X clear ile de temızlik yap !

6. kardeşim zaten dediğimiz aynı ha sen bi brogram kullanıyordsun ha ben 13 kb lık bşi programla bu işi hallediyorum :)

7. Sen xclearla ramblowla kapatabiliyosan kamerayı sorun yok:d:

----------Eklendi @ 14:32:33 ---------- Yazıldı @ 14:30:26 ----------

Buda ayrı bir facia senin kamera hafıza kartındamı yüklü:ehe

----------Eklendi @ 14:36:12 ---------- Yazıldı @ 14:32:33 ----------

Sen onu kullan kardeş ben bunu kullanayım 5 programla 5iş 1 programla 5 iş aradaki fark bu sadece.boyutlarada takılma fazla
    :ehe

flunight bunu beğendi.
  8. kill me ve ram blow benim olmaz ise olmaz programların Tek geçerim.....

Febris bunu beğendi.
  9. Hafıza kartını çıkar dıyince tum uygulamalar kapanıyo. Ram blow u aç dne. Ögrende gel

10. haklısın jayjayyy kamera ramblowda gözükmüyor.sen ne kadar anlatırsan anlat karşındaki ancak anlayabileceği kadarını anlarmış ezbere konuşuyolar işte.:oke:

11. sağol kardeş programı indirip denedim çok güzel bi program eline sağlık

12. Ram oranlarına bakmak yeterli. Ram duşukse . Uygula sonra ram a bak maximum seviye ye cıkar. !

13. Çift geç 2 tane saymışsın:d:

----------Eklendi @ 22:30:28 ---------- Yazıldı @ 22:27:13 ----------

:oke:aynen kardeşim

----------Eklendi @ 22:33:33 ---------- Yazıldı @ 22:30:28 ----------

Sende sağol kardeşim:oke:

----------Eklendi @ 22:36:00 ---------- Yazıldı @ 22:33:33 ----------

Sen benim soruma cevap vermedin.kamera hafıza kartınamı yüklü sende:d:

----------Eklendi @ 22:50:13 ---------- Yazıldı @ 22:36:00 ----------

arkadaşlar şu konuya yazacaksanız ya mantıklı şeyler yazın yada hiç yazmayın.konuda ben neden bahsediyorum iyi okuyun program yarıştırmıyoruz konuda.

14. Teşekkürler...

15. iyi güzel demişsin de kardeşim netqin daha çok ram yiyor bilginize...

16. Rica ederim.

----------Eklendi @ 18:48:47 ---------- Yazıldı @ 18:47:40 ----------

Bu pro o ramı hakediyor...

17. Aynen :oke:

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
Yüklüyor...
17/12/2018 - 03:12