5800 şarj süresi sıkıntısına son

• 23 Ekim 2010
  • 878 Okunma
  • 3 Cevap

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. Arkadaşlar hakkaride şemdinlide sınırda askerlik yapıyorum ve 5800 ım var şajı az gitsede vazgeçemiyorum ama şarj olayını çözdüm çin malı blackberry bataryası geçti elime piyasadaki bl-4u 1500 mAh batarya 5800 bataryasından ince ama biraz uzun buna takılmayın miliamperi yüksek tek yapmanız gereken bataryanın alt kızmındaki plstik kaplamayla alttaki yalıtım bandını çıkartıp bataryayı 5800a uygun hale getirmek ve yalıtım bandını çıkardıktan sonra o kısmı normal izole band yada elektiik bantıyla yalıtıyoruz.ince olduğu iöin altını kağıt yada ince süngerle besleyebilirsiniz bunları yapın ve kullanın bana dua edeceksiniz.ama alt kısmı tekrar yalıtmayı unutmayın ve altını ideal bi şekilde arka kapak oturacak şekilde besleyin.Şarj süresinin kısa olması teknik problem olduğundan programsal çareler aramak boşuna sadece biraz emek verin sonrada ekmeğini yiyin.

J.KOMANDO

Yazan: Epilsonkappa54
  2. Türkçe Tercümesi ( :D ) :

"Arkadaşlar Hakkari Şemdinlide sınırda askerlik yapıyorum. ve 5800 ım var şarjı az gitsede vazgeçemiyorum ama şarj olayını çözdüm, çin malı blackberry bataryası geçti elime, piyasadaki bl-4u 1500 mAh batarya 5800 bataryasından ince ama biraz uzun buna takılmayın miliamperi yüksek, tek yapmanız gereken bataryanın alt kısmındaki plastik kaplamayla alttaki yalıtım bandını çıkartıp 5800 uygun hale getirmek ve yalıtım bandını çıkardıktan sonra o kısmı normal izole bant veya elektrik bandıyla yalıtıyoruz. İnce olduğu için altını kağıtla yada ince süngerle besleyebilirsiniz bunları yapın ve kullanın bana dua edeceksiniz. Ama alt kısmı tekrar yalıtmayı unutmayın ve altını ideal bir şekilde arka kapak oturacak şekilde besleyin. Şarj süresinin kısa olması teknik problem olduğundan programsal çareler aramak boşuna, sadece biraz emek verin sonrada ekmeğini yiyin."

Bilgileriniz için teşekkürler

3. Cok sagol kardesim tercumen ıcın

4. bu yazı niye böyle yaw:D

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
Yüklüyor...
16/11/2018 - 21:32